Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. KNX

    S2

    Dostałeś UB. Wracaj. . .
  7. KNX

    Parking Kasyno LV

    Pyszniutkie, pachnące, orzeźwiające.
  8. Wiem, wiem, że się kończą. 4 dni to trwało.
  9. KNX

    Praca w SDSA!

    Pachnący ten odcineczek.
  10. KNX

    Melina Rudego

    Ale dobra, 10250 Ci mogę za nią dać... PS. W domu będę późnym popołudniem, bo ZARAZ wyjeżdżam z działki po obiedzie.
  11. KNX

    Melina Rudego

    Pachnie mi ta melina, a MELINY zawsze śmierdzą. A mi to pachnie aromatem orzeźwiającym.
  12. KNX

    Czas na przerwę

    Nie, nie, nie. :( Nigdzie SZEFOWO SG4La nie idziesz.
  13. KNX

    Powrot ceja? ~ BarteG

    To dlaczego omijasz bana? Napisz apelacje o UB na forum najpierw, później z PIERWOTNEGO konta na forum napisz apelacje o UB na serwer. I nie pisz postów, typu: bo możesz UB nie dostać. Taka mała rada ode mnie.
  14. Co tam u Ciebie więc koteczku słychać? Wiesz, że w Twoim mieście są teraz Światowe Dni Młodzieży?
  15. Takie komentarze zostaw dla siebie. No właśnie. Wracaj SZEŁDENIU PACHNĄCY na ten orzeźwiający serwer. Każdy Cię namawia, najbardziej ja, Twoja dziewczyna. I pisz kolejną apelacje, może to się do końca wyjaśni i @ZbyK Cię odbanuję.
  16. KNX

    ELUWA HERE

    Witam Cię ponownie...
  17. KNX

    S2

    PS. I nie masz mnie na FB. Dodaj: https://web.facebook.com/profile.php?id=100010039784090 Będę Cię wpierał.
  18. KNX

    S2

    KubaT, to nie Twoja wina, że on Ci włamał się na Twoje konto i nagle znalazło się 18kk PLNów po przez ten bug na Twoim koncie, nie z Twojej winy. Nie poddawaj się, walcz o UB! Wierzę w Ciebie.
  19. Witam Cię ponownie. Ja Cię dobrze znam. Wiesz , że mam szansę z Twojej skargi na mnie w obronie Marianka odzyskać Supportera w najbliższym czasie? W profilu u mnie masz więcej informacji - wejdź, przeczytaj datę 27.07.2016... Zobacz w profilu u mnie co @ZbyK pisał w apelacji o supporta - jego post jest zacytowany. I mam taką nadzieję, że już takich skarg nie zobaczę MOIMI OCZAMI od Ciebie na moją osobę. Więc zgoda do końca? Bo ja na tak jestem.
  20. Gracz wrócił do końca na ten orzeźwiający serwerek.
  21. KNX

    Guess who's back?

    Cieszę się Twoim szczęściem. Witam Cię ponownie.
  22. KNX

    Witam wszystkich

    Witam Cię na tym pachnącym 4Life. Życzę Ci udanej gry.
  23. KNX

    Witam państwa ;)

    Witam Cię na tym pachnącym 4Life. Życzę Ci udanej gry. Moja sprytna, słodka krew w tych słowach.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin