Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. Ale ten Limetess zły . . .

    1. hoskinpdw

      hoskinpdw

      co nie ja juz sie boje

  2. Jak już tam macie lodowisko, to łyżwy w zestawie ? #Edit1 Nie wiem co w tym śmiesznego ale ok
  3. Ten uczuć gdy uczysz się trzeciego prawa Keplera, ale jesteś świadom że ci się to w życiu nie przyda, bo hej, to mi sie nie przyda :,)

    1. AdiK..

      AdiK..

      No nie przyda ci sie

    2. Davlo

      Davlo

      Ten uczuć gdy masz tak fajnego nauczyciela który nie każe wam się tego uczyć. Hehe

    3. Kasztan*

      Kasztan*

      Ale nowość, pokazał bym Ci książki z przedmiotów zawodowych. xd

    4. DaszeK

      DaszeK

      Sory kasztan mam swoje

  4. Informacje o graczu Pelle99* Login gracza: Pelle99* Nick gracza: false (P)ID gracza: 41093 Data rejestracji: 2016-05-02 20:22:59 Data ostatniego logowania: 2016-05-02 21:16:02 Czas gry: 1 Godzin 8 Minut/y Płeć: Mężczyzna; Skin: 181 Pieniądze (PLN): 0.00 Środki w banku (PLN): false Uprawnienia: L 0; H 0; A 0; B 1; Trochę ci brakuje do tych 110k
  5. Od momentu kiedy wróciłeś, nic praktycznie pożytecznego dla serwera nie zrobiłeś, wbiłeś parę razy na komponenty, zrespiłeś sobie pare aut i dałeś im full tune, zrobiłeś pare live, zagrałeś pare razy na live - czyli praktycznie to co każdy gracz potrafi ( nie licząc respienia aut ) Braku czwartego rcon' a ( ciebie ) nie odczuwam, nawet jak jesteś na serwerze, to tego nie odczuwam.
  6. DaszeK

    Narka

    A Jarzun a właśnie spotkało to na co czekałeś Napisz apelacje, jeżeli to twój pierwszy ban, handel PSC nie popłaca, a wiedz że zarabiając pieniądze, masz większą satysfakcje podczas kupna swojego ulubionego pojazdu, niż jak kupisz 800k, i po chwili masz Infka.
  7. Model: Cheetah V-Max: 235 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg: Prawie 12k Usterki: Brak Cena: Licytacja od 0PLN, MP 40k KT 900k ID: 1052 Kolor: Czarny/ Biały/ Szary Tuning: UP1, Bak 75 Litrów, LP 75 Litrów, Atrapa Nitra, Felgi Pomalowane na Fiolet, wykrywacz fotoradarów, ogranicznik, cb radio, stereo ( Pojazd ma wszystko bez visu ) Kolor świateł: Fiolet SS'y: Stoi na giełdzie Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: DuSzKu
  8. Piątek, nauki fizyki początek....

    1. xyzu
    2. sishatenjp

      sishatenjp

      KNX co to znaczy ''spryts''?

       

    3. sishatenjp

      sishatenjp

      piszesz swój własny język?

    4. Skipciu

      Skipciu

      to wy tam w przedszkolu macie fizykę?

    5. DaszeK

      DaszeK

      No fizyke TLG chemie zawodowe wszystko chłopie

  9. Assasin, s Creed 3 za darmo na Uplay u z tego co wiem

    1. Bolek.
    2. Cola*
    3. DaszeK

      DaszeK

      Nie podam, bo nie mam jak, jak ktoś chce daną gre, to niech dalej sam szuka.

  10. DaszeK

    SS z 4life

    http://imgur.com/a/INmml
  11. Nowa klawiatura, a brak czasu na gre . . .

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. DaszeK
    3. GTS

      GTS

      Mechaniczna ? Ale podświetlenie jest, to jest git :D

       

    4. DaszeK

      DaszeK

      Szczerze to sam nie wiem czy mechaniczna, mi to zwisa, klawiatura przede wszystkim ma działać, oraz dobrze wyglądać, patrząc na cene, stwierdzam iż klawiatura ta jest bardzo dobra + była na przecenie więc kolejny plusik, minus taki że jest bardzo głośna, ale da rade :)

    5. GTS

      GTS

      Moja jest mechaniczna, dałem za nią 700zł, i jest sztos, nic dodać nic ująć, kocham ten dźwięk jaki ona wydaje.

       

    6. DaszeK

      DaszeK

      No i dobrze, każdy ma swoje gusta ;D Mi moja pasuje, ale w sklepie miałem wahania, czy czekać na inną, czy brać tą :)

  12. Chce ktoś poprawic moje oceny za mnie ?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Nukill
    3. hoopak
    4. Blue.

      Blue.

      WF-y mogą być ale z matmą będzie gorzej to może.. każdy WF = 5k na serwie? Zamiast infka :P

    5. DaszeK

      DaszeK

      Jaka klasa ? Pierwsza technikum, kierunek kucharz, jakie przedmioty ?

       

      TLG

      Fizyka

      Chemia

      Niemkecki

       

    6. hoopak

      hoopak

      Biere fizykę. Z marszu mogę Ci ją wyciągnąć na 4-5 xd

  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Teoretycznie najbardziej smakowały mi ostatnio kotlety z soczewicy oraz ziemniaki zrobione w panierce niczym z KFC, swojej ulubionej potrawy nie mam, w swojej aktualnej szkole poznaje nowe smaki, więc gust mi się zmienia.
  15. DaszeK

    @C

    http://mta4life.pl/index.php?/topic/42867-s-dwie-maszynki-licka-od-0pln/ Stuntplane ( cena do uzgodnienia )
  16. Jesteś że tak to ujmę ,, ślepy ,, czy po prostu nie widzisz że największa oferta to 220k ?
  17. Nie nazwałbym go jedyny taki, bo jest jeszcze jeden.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin