Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. DaszeK

    Takie tam.

    7. Tematy istniejące 7 dni, będą zamykane.
  2. DaszeK

    radio 24/7

    Zły dział, pomysł bezsensu.
  3. DaszeK

    Odejście

    Siemuwa kubatuwa, 17 mln here w banku do zo kiedyś ;D
  4. DaszeK

    Sprzedam Cheetaha

    @REFF zamontowałem atrape nitra więc cena idzie do góry, JEDYNY TAKI CHEETAH NA SERWIE !!!
  5. Janusz Sracz ~ Nie odmawia się kiedy sranie woła.

  6. Składak, chodzi mi o kupno części kompatybilnych ze sobą, kupno gotowego komputera, świetnym pomysłem nie jest, kupując składaka bądź samemu kupując i składając komputer wydasz mniej niż na nowy dobry gotowy komputer z jakiegokolwiek sklepu typu Media Markt czy RTV AGD
  7. W tych czasach szczerze mówiąc trudno kupić kompa by CS nie działał czy MTA ;x Najlepiej składaka kup, albo sam części kupuj, lepiej na tym wyjdziesz ;v
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Jezeli sprzedam cheetaha mogę dać 500k, licka od 650, nie zmienia to faktu że pojazd jest o wiele mniej warty.
  11. DaszeK

    juz to zamknijcie

    Siema Siema Lukoskeł aka Kacpeł Aka Don Cyka, do zo za jakiś czas, wiadomix FB i te sprawy nadal PJONA.
  12. DaszeK

    Sklep rowerowy.

    To dział projekty graczy, nie propozycje, i pomysł ten jest bezsensu, wiesz jaki będzie syf od tych rowerków na drogach...
  13. DaszeK

    Powrót.

    Dla mnie i tak zostaniesz fałszywym oraz dwulicowym człowiekiem Przeprosiny to tylko puste słowa
  14. DaszeK

    Sprzedam Cheetaha

    To dobrze, oczywiście ten złom do była przenośnia do super pięknego szybkiego auta. @REF
  15. DaszeK

    Sprzedam Cheetaha

    Kurdebela za takie grosze to TEGO ZŁOMA SPENSER KUPCIE a nie moją torpede 1!!1!11
  16. Ten uczuć kiedy wchodzisz do autobusu a tu jakiś menel puszcza herka koka hasz na cały głośnik, zaczepiając przy tym 10 latki a ty stoisz i się zastanawiasz, jak on dał rade wejść do autobusu pod wpływem tego szatańskiego napoju

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Frixo

      Frixo

      To srasz przez okno w czym problem

    3. DonJaszczur

      DonJaszczur

      Ten moment kiedy wchodzisz do autobusu pijany i puszczasz na maxa hera koka hasz i wyrywasz 10 latki a jakiś typek z tyłu się patrzy jak na debila.

    4. DaszeK

      DaszeK

      Ten moment kiedy czekasz na ciekawostke dnia, ale sie nie możesz doczekać

    5. DonJaszczur
    6. DaszeK
  17. Model: Cheetah V-Max: 236 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg: Prawie 12k Usterki: Brak Cena: Licytacje zaczynamy od 300k MP 20k KT 1MLN50k ID: 1052 ( 3 na serwie ) Kolor: Szary Tuning: UP1 UP2 Hydra, Felgi ( pomalowane na czarno ) wykrywacz foto, ogranicznik, Stereo, CB radio, LPG 75 litrów, Bak benzyny 75 litrów, fioletowy licznik ( brakuje tylko spoilera wydechów progów oraz atrapy nitra by był full tune ) Kolor świateł: Fioletowe SS'y: Stoi na giełdzie LV Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: DuDuDuDuDuDuSzKu
  18. A tak serio, leczcie się plis
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin