Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. DaszeK

    Szukam

    Czemu ty musisz zawsze mieć to co inni ? nie wgrają ci mapy... Prowokatorzy istnieją już ( chyba ) prawie rok, pokazali bardzo dużo ze swojej strony, zrobili masę eventów, można im zaufać, a ty ?...
  2. Zaraz będę wyjmował bydlaka z piekarnika

  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. DaszeK

    BUM RAKASZA

    Pewnie na tak długo aż zacznie wychodzic kolejny pseudo serwer ^^
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Cheetah, comet, stuntplane i BF-400 ;v
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Po nazwie chyba wiem co masz na myśli, mogę się pobawić i zmapować coś na wzór Festiwalu Z Forzy Horizon 2. Nie żeby coś ale sam myślałem ostatnio nad jakimiś mistrzostwami na wzór Mistrzostw Horizon, ale brakowało mi chęci, jeżeli to wypali z chęcią ci pomogę, jakąś wiedzę na temat Forzy posiadam.
  10. DaszeK

    Pożegnanie - Bolek.

    Jeżeli mam być szczery powodów do smutku raczej nie ma, w końcu czy to na serwerze sie popisze czy priv na fb to nie za duża różnica, przecież z tymi których lubisz i szanujesz kontakt jakiś masz ( zapewne ) FB. Nie mniej jednak mam nadzieje że kiedyś wrócisz, fakt faktem, jedyne czego nie lubiłem to twoich zmian humoru/ nastroju, czasem można było poziomeczkować a czasem lepiej było się nie odzywać. Żegnaj Bolku pidzie 9, do zo kiedyś, powodzonka z tymi prywatnymi sprawami i wracaj do nas ;D
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Póki co nic ciekawego, lecimy dalej.
  13. Typ: Melina Lokalizacja: Ocean Flats ID domku: Czy to kogoś interesuje ? jeżeli ktoś będzie niezmiernie potrzebował to napisze. Cena wynajmu (24h): 150 Cena nieruchomości: Licytacje zaczynamy od 2k, MP1k KT dogadamy się. Opis: Melina zawiera miejsca parkingowe, garaż, plantacje marysi, no i taką fajną latarnie która się świeci na pare kolorów SS'y: Jak ktos będzie miał chcice na ten dom, to sam podjedzie i sprawdzi wygląd.
  14. Lepsze to niż te bloki które tam stoją, prawie nikt ich nie kupuje, a to miałoby branie.
  15. Qward m wyjadł kable z mikrofonu

  16. Qward m wyjadł kable z mikrofonu

  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Czas gry 3000 godzin 2 minut. no i narka 2k godzin, elo 3k godzin

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin