Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. DaszeK

    Przeprosiny

    Bajo bajo nawet jeżeli nie masz bana na serwie to ja ci go załatwie PS. Te przeprosiny możesz sobie wsadzic w 4literki
  2. Ciperek póki co jestem zmuszpny zrezygnować, chyba że sprzedam sadlera.
  3. DaszeK

    CZESĆ

    Serwer w polsce ale ok, narka.
  4. DaszeK

    Krul* PAPAPPAPA

    No kurde bela krulu ty cju no, no nie rozumiesz ?
  5. DaszeK

    Co was wkurza na 4l?

    Co mnie denerwuje ? - " ej, te, e, stój " - Lizodupy których nie jest mało - Mała ilość osób z administracji na serwie ( pisze o administratorach nie supportach ) - Brak WIELKICH nowości - Brak szacunku starszych graczy do nowych jak i odwrotnie - Połowa osób z serwera - Osoby które tracą prawko po czym ciebie wyzywają - raporty typu " Pomocy " a okazuje się że można było napisać " flip " - faworyzacja ? - Osoby odwalające w SF czy w LV, w LS niech se odwalają nikogo tam nie ma - cejoty które taranują biedne SAPD, prowokują ich zamiast się zapytać " pogonisz " W sumie to ja mogę zrobic dwu metrową liste tego, ale po co...
  6. DaszeK

    @Lock

    Długi spłaciłeś że odchodzisz ?
  7. DaszeK

    Zlot Samochodowy!

    Jak się uda dzis zrobimy coś podobnego, tylko muszą być chętni ;D
  8. Za obrone, niech jakis admin to zamknie.
  9. Za obrone, niech jakis admin to zamknie.
  10. DaszeK

    Definitywny koniec :*

    Co się dziwic, mam nadzieje że jeszze kiedyś tutaj zawitasz.
  11. No to chyba można zamknąć....
  12. DaszeK

    Ku pamięci...

    Kolejny ;_; człowieku zrób wszystko co masz do zrobienia i wracaj
  13. DaszeK

    The End.

    Niech ci się wszystko układa w życiu priv i wracaj, bośmy dawno nie śpiewali, byle by wszystko wyszło na prostą, nareczka Co ja gadam, jaka nareczka panie, ja cie nie puszcze człowieku, głównie na tobie można było polegać również na limicie i zebrze, ale to ty zawsze miałeś czas na pomoc, na sprawdzanie logów, po prostu propsy dla ciebie że miałeś dla mnie czas, ten kto ma o nim złe zdanie, po prostu go nie zna, a powinien bo takich osób na świecie jak i serwie jest mało... Masz zostać...
  14. To tylko moja opinia, ale nie podoba mi się, czekam na sultana :>
  15. Masz 24 godziny na dodanie perfixu, inaczej zamykam.
  16. Nie zostajie dodana kolejna frakcja, woęc nie wiem po co ci kanał mumble, jeżeli chodzi ci i twój serwer ( o ile masz ) to musisz sam wykupic hosta mumble.
  17. DaszeK

    powrót //Veq..!

    Witam ponownie :>
  18. Miałem coś napisać ale zmieniłem zdanie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin