Tak jak gracz up napisał, klocek ci starczy a bram administarcja już od dawna nie wgrywa, szanse na ich wgranie są marne a jeżeli już to zostanie pobrana od ciebie opłata
Aktualne Felgi są tandetne, Nie ma felg do Low Riderów nie ma Felg do aut Muscle, Jeden Rcon powiedział by zrobić ankietę, drugi by spytać się graczy, więc to pytanie do was, możecie dawać nawet Linki do jakiś ciekawych Felg
To tylko ankieta więc jeszcze się nie napalajcie.
Model: Comet
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg: 8.4k ( rośnie )
Usterki: Brak
Cena: Licka od 100k MP 5k
ID: 4607 ( 9 na serwie )
Kolor: Czerwono Czarny
Tuning: LPG 75 litrów, felgi id 1096, Licznik Niebieski, rejka Lager
Kolor świateł: Standardowe
SS'y: Można napisać na serwie z chęcią go pokaże
Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Piotrek.