Cześć!
W dniu dzisiejszym chciałbym zapowiedzieć dla was falę eventów na serwerze 4Life która będzie miała miejsce w tą sobote(13.05.2017r).
Jako, że gra na serwerze mi się znudziła a obowiązki administracyjne zostały mocno okrojone ze względu na brak działającego panelu postanowiłem sprzedać co miałem, a dużo nie miałem i rozdać to wszystko wam w eventach.(Nie myślcie sobie, że jest to jakaś forma szantażu bo coś nie działa, po prostu taką decyzję podjąłem.)
W eventach łącznie do wygrania będzie 200.000PLN.
Plan dnia:
10:00 - Derby dla 30-stu osób, wygrana:
Miejsce 1 - 7500PLN
Miejsce 2 - 2500PLN
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10:30 - ZTP(ZróbToPierwszy) dla 20-stu osób, wygrana:
Miejsce 1 - 5000PLN
Miejsce 2 - 3000PLN
Miejsce 3 - 2000PLN
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11:00 - Biegi dla 50-ciu osób, wygrana:
Miejsce 1 - 10000PLN
Miejsce 2 - 7500PLN
Miejsce 3 - 2500PLN
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11:30 - Krwawe derby dla 50-ciu osób, wygrana:
Miejsce 1 - 20000PLN
Miejsce 2 - 10000PLN
Miejsce 3 - 5000PLN
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12:00 - 13:30 PRZERWA
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13:30 - Event pościgowy dla 40-stu osób, wygrana:
Miejsce 1 - 10000PLN
Miejsce 2 - 7500PLN
Miejsce 3 - 2500PLN
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14:00 - Derby dla 30-stu osób, wygrana:
Miejsce 1 - 10000PLN
Miejsce 2 - 5000PLN
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14:30 - Event " Poszukiwacz ", nieograniczona ilość osób, będę się ukrywał(prawdopodobnie w jakimś pojeździe), a waszym zadaniem będzie mnie znaleźć po czym wejść do pojazdu na G, nagroda:
Będzie 8 rund, każdej kolejnej rundzie kryjówka będzie trudniejsza, jednocześnie nagroda będzie się stopniowo powiększać.
Runda 1 - 2000PLN
Runda 2 - 3000PLN
Runda 3 - 4000PLN
Runda 4 - 5000PLN
Runda 5 - 7500PLN
Runda 6 - 10000PLN
Runda 7 - 12500PLN
Runda 8(finałowa) - 20000PLN
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16:00/16:30 - ZTP(ZróbToPierwszy) dla 20-stu osób, wygrana:
Miejsce 1 - 5000PLN
Miejsce 2 - 3000PLN
Miejsce 3 - 2000PLN
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Za pozostałe 16000PLN które mi pozostaną zrobię co tylko zechcecie, mogą to być derby, ztp, pościgowy, pytanka w (możliwej) kooperacji z radiem.
Pod tym tematem możecie pisać czy będziecie obecni na evencie oraz co chcecie abym wykonał za pozostałe 16.000PLN.
Do zobaczenia!