Skocz do zawartości

Zebra

Zasłużony
  • Postów

    22 634
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    110
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Zebra

  1. Informuję, że skargi przeze mnie będą sprawdzane dopiero w poniedziałek, ze względu na moją nieobecność. :)

  2. Zebra

    Pożegnanie: MaReCKi

    Jak to tak Marecki? Powodzenia w życiu prywatnym, wróć jak najszybciej mój drogi.
  3. who's that

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. Krul.wd
    3. Zebra

      Zebra

      1 minutę temu, Krul.wd napisał:

      CHREJ POMIDORKU <3

      HEJ POMIDORECZKU <3<3<3

    4. ReBelle
    5. Krul.wd

      Krul.wd

      @ReBelle piękny to jestem Ja, a ona, ona jest po prostu sobąXD

    6. KIROX

      KIROX

      Proszę powiedz że masz siostrę i jest również piękna co ty 

  4. Resztę skarg zrobię jutro

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. KIROX

      KIROX

      Z obowiązkami których nie ma zwykły gracz lub support

    3. Admaxis

      Admaxis

      Jak to jutro?! Zasuwaj do skarg, bo Delciak Cię do garów zagoni :D

    4. Zebra

      Zebra

      13 minut temu, Admaxis napisał:

      Jak to jutro?! Zasuwaj do skarg, bo Delciak Cię do garów zagoni :D

      @Admaxis ja Ci dam tak do mnie pisać! 

    5. BlobsoN*

      BlobsoN*

      9 godzina ,a skargi dalej wiszą xD

    6. Valentino_Minetti

      Valentino_Minetti

      57 minut temu, BlobsoN* napisał:

      9 godzina ,a skargi dalej wiszą xD

      10 godzina Blobson zawisł na stryczku.

  5. Skargi, które zostały postaram się sprawdzić na dniach. Z góry przepraszam za to, że w niektórych przypadkach to się tak dłuży. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Krul.wd
    3. Avillen

      Avillen

      Nie masz za co przepraszać, powinni Ci dziękować za to. :o #lizulizu

    4. ReBelle
    5. Sy[K]uS^^!

      Sy[K]uS^^!

      Czym Ty się Przejmujesz :), Każdy ma swoje prywatne życie :P

    6. KNX

      KNX

      Aleś się nie tłumacz. Tak dużo robisz. 

  6. Postaram się resztę skarg jutro rozpatrzyć. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. K4per

      K4per

      dobra ale jakbyś mogła tą jedyną skargę mojom proszę cię ale jak morzesz 

    3. Namik209
    4. Kasia105

      Kasia105

      @DaxRell, dziewczyna poświęca sporo czasu prywatnego tylko po to by pomóc zarówno graczom jak i administracji RCON, a Ty nie możesz przetrzymać dnia? jeju XD

    5. Namik209

      Namik209

      @Kasia105 On/a nigdy się nie przekona, jak to jest :D

      Rangę trzeba mieć [lub trzeba było mieć] aby wiedzieć, że same skargi zajmują masę czasu, a co do czego apelacje, reporty czy nawet luźne gry. Do tego najważniejsze - życie prywatne.

    6. Mikixxd

      Mikixxd

      i tak odwaliłas kawał dobrej roboty,dobrze że ktos wkoncu sie za to wziął ;)

  7. Skargi postaram się rozpatrzyć jutro. :)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. AdiK..

      AdiK..

      Ona to sprawdza po to żeby mieć okazje kogoś zbanować . ;D

    3. BOCHA

      BOCHA

      Zrozumiałem prawidłowo kierowniku!

    4. Kasztan*
    5. DareK.

      DareK.

      wiem, że bardzo lubisz je robić więc zostawiłem Ci troszkę.

    6. kamilwoj333

      kamilwoj333

      Jest moze odzyskam wrescie auto :P love you <3

  8. Dzięki, chyba pomogło. @lock
  9. Tak, używam CCleanera i Avast
  10. Tak, problem występuje na wszystkich przeglądarkach.
  11. Jak mówiłam, ustawienia z plikami cookie te co powinny mam zaznaczone.
  12. za pomoc płacę w eurogąbkach 

     

    1. Andglad

      Andglad

      Zależy ile tych eurogąbek będzie :/

  13. Siemka, otóż od samego początku użytkowania nowego komputera mam pewien problem, a mianowicie Chrome z każdym ponownym uruchomieniem komputera mnie wylogowuje ze wszystkich stron tj. forum, facebook czy yt. Wszystko w ustawieniach mam tak jak powinno być, kilkakrotnie je resetowałam, reinstalowałam Chrome - nic nie pomogło. Szukałam o tym na innych forach, na samej stronie pomocy Google, ale z reguły nikt nie znalazł na to odpowiedzi, albo wątki po prostu były nieaktywne, a sprawa jest irytująca, bo na niektórych stronach mam logowanie dwuetapowe. Ktoś, coś?
  14. Jutro bierzemy się za ogarnianie skarg. :)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Pi.....
    3. Maciejek146

      Maciejek146

      ty na ja ten tego dzisiaj chcem

    4. Grabsio311
    5. Kris.

      Kris.

      A właściciele Premierów zwykłych mają możliwość zmiany na kombi nie zmieniając auta? :(

    6. Maciejek146
  15. Jak co roku moja mamcia robiąc rozliczenia znajomym to Ciebie wpisze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin