Skocz do zawartości

Tymin

Gracz
  • Postów

    236
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Tymin

  1. Wróciłeś dzięki mnie, a nawet mnie nie oznaczyłeś...
  2. @fusend już nie trzeba, sam jakoś zrobiłem. Ale jeśli coś już działałeś to mogę Ci to jakoś wynagrodzić.
  3. Proponuj cenę, a jeśli chodzi o czas, to działaj kiedy będziesz mógł. Ja poczekam
  4. Myślę, że jest to prosta robota dla kogoś kto się zna, a mogę za nią dobrze zapłacić, bo ja nie umiem takich rzeczy robić. Odważy się ktoś?
  5. No to da radę z tego baneru zmienić napisy czy nie? XD
  6. To ja bym musiał dać PNG żeby dało się zmienić, tak?
  7. Nie rozumiem znaczeń PNG i PSD. Dasz radę zmienić tylko tekst, a kolor napisu i wgl zostawić?
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nick: Tymin.cj Rodzaj pracy: Baner na YT Wymiary: Niżej Tematyka: Liga Legend Dodatkowe informację: Chodzi mi o przekształcenie baneru. Chciałbym, abyście zmienili tylko napis, i chciałbym, abyście zrobili 2 banery. Napis LEE SIN powinien brzmieć SAJKO, a napis THE BLIND MONK usunąć. Druga wersja jest podobna do pierwszej, lecz chciałbym, aby napis THE BLIND MONK został zmieniony na NIE JAJKO Sposób wynagrodzenia: Pomyślimy, ale raczej pójdę na rękę tworzącego. Pod banerem podaj kwotę, jaką byś chciał otrzymać. Wymiary: Aby grafika wyświetlała się dobrze na wszystkich urządzeniach, prześlij pojedynczy obraz o wielkości 2560 x 1440 pikseli. Minimalne wymiary: 2048 x 1152 piksele. Minimalny bezpieczny rozmiar dla tekstu i logo: 1546 x 423 piksele. ... Maksymalna szerokość: 2560 x 423 piksele. ... Rozmiar pliku: 6 MB lub mniej. Oraz zdjęcie baneru, w którym trzeba zmienić tekst:
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. 40048 @BaMoMi @Danboss.cj
  12. Te tory takie lekko jakby z mc wzięte XD Ale reszta kozak, mnie się podoba
  13. Wiesz co mordo? @4lysy ma 100% racji w tym co napisał. Zrobiłeś się Panem świata odkąd masz ten pieprzony zarząd, nie zależy Ci na przyjaciołach, zależy Ci tylko i wyłącznie na tym, aby kierować frakcję po swojemu i żeby wszyscy się Ciebie słuchali. Nie wiem jakie miałeś stosunki z Lysym przed tym jak dostałeś zarząd, ale ja z Tobą też się kiedyś przyjaźniłem i po awansie, od razu mnie olałeś i zrobiłeś ze mnie swojego wroga. Więc wierzę Lysemu, w to, że to Ty, jak to on napisał "Jesteś chamem" i "Chcesz ud****ć wszystkich w SAMD". Odbiła Ci szajba, ale tak, da radę to naprawić, tylko musisz się ku*** zmienić. Stracisz wszystko i co Ci z zarządu, da Ci coś to, że będziesz na wysokim miejscu w SAMD, ale bez przyjaciół? Przemyśl to sobie........   

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Tymin

      Tymin

      Mój błąd, miało być, że możesz dać zawieche. A przykład sam podałeś, że łysy nie panował nad słowami i został ukarany. Chociaż teraz widzę, że tu padła pomyłka z mojej strony, bo źle zrozumiałem.

      Em, moje prawko zobaczyłeś 2 dni po tym jak je dostałem, więc niemożliwe, że przypadkiem ja dostrzegłeś, jak akurat szukałeś kary innego pracownika. 

    3. 4Ever.

      4Ever.

      @Tymin.cj przysięgam Ci, że zobaczyłem je w 100% przypadkowo, sam dziwiłem się. Pisałeś mi, że wyjeżdżasz więc pomyślałem, że to nie Twoje konto itp. Zaś musiałem to sprawdzić, niestety nie mogę zostawiać tego tak o luźno. Jeżeli Cię to uraziło - to przepraszam. Trafiłeś na czarną listę z której możesz apelować. Więc zapewniam Cię, iż w 100% trafiłem na to przypadkowo. Szukałem 7 kar - pracownik ten był cały czas podczas zawieszenia oraz dostał on podczas tego 7 kar. Szukając tych kar trafiłem na Ciebie.

    4. 4lysy

      4lysy

      Dam tu przykład jak nie miałeś zarządu to się wyzywalismy i graliśmy se w fortnite jak ziom z ziomem. Lecz później dostałeś ten zarząd to zachowywałem się wobec twojej osoby tak samo jak wcześniej lecz wtedy już było jak coś powiedziałem "łysy S4 i zapoznaj się z ogłoszeniami"

    5. Tymin

      Tymin

      Ok, powiedzmy, że Ci wierzę.

      Nie mam bólu du*y o czarną listę, nie chce być w SAMD, nie dlatego, że nie lubię medykowania, ani Ciebie. Tylko dlatego, że nie mam czasu.

       

    6. 4Ever.

      4Ever.

      @4lysy Powiedziałeś w formie żartu, tak jak ja. Ogłoszenia nie było bo wiem kiedy żart kiedy nie. W tedy to było zwykłe punktowanie z mojej i z twojej strony. Tyle mam do powiedzenia i proszę nie róbmy OFF-Topicu z mojego profilu

  14. Tymin

    Wyjaśnienie bana Seciaka

    Przepraszam bardzo, ale: 6. Zabrania się pisania jakichkolwiek tematów/postów związanych z innymi serwerami. A to ewidentnie nie jest 4life. Jeśli chciałeś powiedzieć coś o 4life, to mogłeś sobie wybrać inne tło W dodatku reklamujesz swój serwer ;_;
  15. Chyba pora zmienić tytuł, ale co ja tam wiem. (XD)

  16. Tymin

    Melina

    Jedyne co mi się tu nie podoba to ta symetria i jest za mało elementów. Ale ja też pamiętam swoje początki, pracuj dalej, na razie leci +
  17. Nie patrzyłeś nigdy tak dokładniej jej profilu? XD
  18. Jeden pojazd, jeden człowiek, a takie cuda powstają. Po prostu piękne
  19. Tymin

    Biały "Nigger" S2

    Też mam nadzieję, że jeszcze pogramy Trzymaj się!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin