Skocz do zawartości

Tymin

Gracz
  • Postów

    236
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Tymin

  1. Tymin

    [ME] Baza

    Więc tego nie musicie już komentować
  2. Tymin

    [ME] Baza

    Nie jestem dobry w robieniu ozdób XD Za to parkingi moim skromnym zdaniem robię za******e Dlatego taki duży
  3. Tymin

    [ME] Baza

    Od paru tygodni miałem zamiar zrobić bazę SAMD, tylko nie wiedziałem gdzie. Koledzy podpowiadali, żeby zrobić ją tam gdzie obecnie znajduje się baza KSF. Lecz niedawno 2 graczy zrobiło tam taką oto bazę, wiec pomyślałem, że będę kreatywny i wybrałem inne miejsce. Niestety już wiem, że nie nadaje się to na bazę SAMD, ale zajęło mi to dość sporo czasu i chciałem zobaczyć co myślicie o tym projekcie. Jest tam jeszcze bardzo dużo miejsca do zagospodarowania, niestety nie wiem co tam zrobić. Jeśli miałby ktoś pomysł to możecie pisać w komentarzach. A tak prezentuje się sam projekt: https://imgur.com/a/uaq9YPc Parking dla pojazdów prywatnych (Boczny - 19 miejsc, główny - 67 miejsc + miejsce dla 7 jednośladów i/lub quadów) Parking dla pojazdów frakcyjnych (2 pojazdy typu BUS, obok jest 13 miejsc na pojazdy frakcyjne, naprzeciw 26 miejsc również na pojazdy frakcyjne + 5 elegantów dla akademii SAMD) Przyjmuję również negatywne opinie i od siebie chciałbym zobaczyć co na ten temat myśli @DareK.
  4. Tymin

    Do kiedyś.

    vexu ;-; ;c
  5. Tymin

    kocham was ;-; <3

    No cześć mordko
  6. Ty to jednak masz sokole oko XD

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Tymin

    KONKURS 40 PSC

    Tymin.cj - Oddam lub sprzedam koledze, bo chce sobie kupić csgo, aby pograć ze mną
  10. Chyba ZbyK trochę za dużo wypił przy sprawdzaniu wyników XD

    1. KVB4SNYY.

      KVB4SNYY.

      " Informuje że osoby przejawiające tzw "Ból tyłka" i/lub rozpowszechniające plotki bez żadnego oparcia na temat rekrutacji (m.in. "faworyzacja", "Nie zasłużył" etc.) zostaną ukarane na forum / grze / mumble, oraz nie będą brane pod uwagę przez najbliższe 3 rekrutacje. "

    2. Tymin

      Tymin

      1. Nie pisałem podania
      2. Nie zamierzam starać się o supportera
      3. To jest tylko beczka
      4. Zluzuj gościu i nie wypowiadaj się więcej w takich statusach
      5. Idź..

    3. Lewanek*
    4. KVB4SNYY.

      KVB4SNYY.

      1. Zycie

      2. Zycie

      3. Niektórzy ludzie nie biorą to dla beczki, ale widze że ty i tak swoje piszesz

      4. Będę się wypowiadał bo to "Publiczne" forum

      5. Nie.

  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Mimo, iż już nie jestem w SAMD, cieszę się, że w końcu te obie frakcje się zjednoczyły
  15. @TurboWojtek na własne życzenie dostał bana. Nie wróci, chyba że odda 2 osobom (415k i 150k) w co wątpie
  16. Doigrałeś się kolego Mogłeś wszystko odkręcić, ale wolałeś mnie powyzywać, ponastawiać naszych kolegów przeciwko mnie i uciec od odpowiedzialności dostając bana zamiast spłacić dług. Mądrę XD
  17. Kiedy dowiadujesz się, że wszyscy uważają Cię za frajera, bo jeden pieprzony egoista tak napisał [*]

    Żal mi takich ludzi, a najbardziej tych, których strasznie lubiłem, a teraz pod wpływem JEDNEJ PIEPRZONEJ OPINII zaczynają mnie tępić i wyzywać. 

    Może i nie byłem idealny, ale każdy popełnia błędy i skoro wybraliście życie beze mnie, to ja jestem zobowiązany to zaakceptować. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  12 więcej
    2. Luxcus

      Luxcus

      @DeeLayT* nikogo Twój ban nie interesuje

    3. olafq

      olafq

      @TybekYT Ić sieł naucz pisadż pliz ;) 

    4. Tymin
    5. DeeLayT*

      DeeLayT*

      Tybek taki lizodup jak w SAPD byłem, a teraz? xd htfu

       

      @Tymin.cj<3

    6. 4lysy

      4lysy

      Tyminek  nie przejmuj się takimi cj i ku*wami ,  po prostu  ktoś postawil cie w złym świetle tak jak kaz per mnie przed akademia samd

  18. 635k stracone XD 

    Nie współczuję :) 

  19. "TyminToKonfident" Idealnie odwzorowuje moją osobowość. Bo co? Bo pożyczyłem Ci 260k (pożyczyłem dobrowolnie, a Ty to odbierasz jako, że Ci to dałem) "Nie mam wpływu na moje bany". Masz wpływ. Masz ogromny wpływ. Pewnie ten hajs co Ci został, oddałeś albo przepieprzyłeś w kasynie. Typowy Lunek A i zapomniałeś o mnie. Zapomniałeś ile razem przeżyliśmy. @CookieIsLife nie poznaję Cię. Graliśmy razem, bawiliśmy się, a teraz bo Lunek napisał, że jestem konfidentem, tępisz mnie i co jeszcze? Serio jedna pieprzona opinia zmienia Wasze zdania o kimś? Nie umiecie myśleć sami? Nie wiem czy się cieszyć, że miałem takich za********h kumpli, czy żałować, że to Ci "najlepsi", najbardziej mnie skrzywdzili. Ogólnie Lunek, mimo iż już nie jesteśmy kumplami i mnie nie lubisz, nie życzę Ci niczego złego. Obyś zdobył jakiś majątek na.. ekhem.. (Tak, wiem gdzie idziesz, bo dostałeś tam unbana). I ogólnie powodzenia w życiu, bo na pewno Ci się przyda. Nigdy bym się nie spodziewał, że JA miałbym konfić na CIEBIE i że TY miałbyś MNIE wyzywać oraz kierować wszystkich przeciwko mnie. No to tam się trzymaj, osiągnij dużo i wgl @Matix* moja wina, że pożyczył od Ciebie hajs i Ci nie oddał? Przecież ja bym mógł poczekać, aż Ci odda, a później oddałby mi. Ale Lunek woli dostać bana niż oddać nam dług. Ogólnie dzięki za podziękowania, choć nie wiem czy to moja wina
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin