-
Postów
236 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Tymin
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Chyba ZbyK trochę za dużo wypił przy sprawdzaniu wyników XD
-
" Informuje że osoby przejawiające tzw "Ból tyłka" i/lub rozpowszechniające plotki bez żadnego oparcia na temat rekrutacji (m.in. "faworyzacja", "Nie zasłużył" etc.) zostaną ukarane na forum / grze / mumble, oraz nie będą brane pod uwagę przez najbliższe 3 rekrutacje. "
-
1. Nie pisałem podania
2. Nie zamierzam starać się o supportera
3. To jest tylko beczka
4. Zluzuj gościu i nie wypowiadaj się więcej w takich statusach
5. Idź.. -
-
1. Zycie
2. Zycie
3. Niektórzy ludzie nie biorą to dla beczki, ale widze że ty i tak swoje piszesz
4. Będę się wypowiadał bo to "Publiczne" forum
5. Nie.
-
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Kiedy dowiadujesz się, że wszyscy uważają Cię za frajera, bo jeden pieprzony egoista tak napisał [*]
Żal mi takich ludzi, a najbardziej tych, których strasznie lubiłem, a teraz pod wpływem JEDNEJ PIEPRZONEJ OPINII zaczynają mnie tępić i wyzywać.Może i nie byłem idealny, ale każdy popełnia błędy i skoro wybraliście życie beze mnie, to ja jestem zobowiązany to zaakceptować.
- Pokaż poprzednie komentarze 12 więcej
-
-
-
-
-
Tyminek nie przejmuj się takimi cj i ku*wami , po prostu ktoś postawil cie w złym świetle tak jak kaz per mnie przed akademia samd