Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Witam

    Nie ma za co i życzę Ci żebyś uzbierał na ładne auto.
  2. KNX

    Witam

    Witaj nowy graczu. Mam nadzieje że Ci się tu będzie podobało. Tego Ci życzę. Jak byś czegoś nie wiedział - śmiało możesz do mnie pisać to Ci pomogę.
  3. KNX

    fejk?

    Dobra fake, wybaczam Ci. Każdemu po prostu należy się 2ga szansa. Ciekawie czy Maddie Ci wybaczy. Ale widzę że Ci wybaczyła moja największa przyjaciółka. Ale ja jestem za wybaczeniem Twojej osoby... i już się więcej tu nie kłóćmy. BŁAGAM, nie lubię kłótni w świecie 4Life.
  4. KNX

    Who's back? ;>

    LOL. Co tam u Ciebie Rockus? Wiesz jak mi, iWantedowi - najbardziej nam dwóm Ciebie brakowało. Czy Ty zdajesz sobie z tej sprawę? DOBRZE, że jesteś. Stawiam Ci LIKE za Twój 1szy post z otwarciem tego wątku. Ciesz się.
  5. KNX

    Witam Wszystkich!:)

    I jak - ogarnąłeś już serwer?
  6. PS. Czemu taki nick konta na forum? Myślałem, że Ty nowy gracz jesteś. Ale ten tytuł wątku: Powracam na serwer. // Globek ...mi wyjaśnił wątpliwości.
  7. To się cieszę, że brakowało. Ale wrócisz jeszcze do nas kiedykolwiek?
  8. ...Ale wrócisz do nas. Tak?
  9. KNX

    Przeprosiny

    Dobra. Czy na moim miejscu wybaczylibyście Neonowi_202?
  10. KNX

    Siemaneczko ;)

    To trzymam Cię ostro za słowo.
  11. KNX

    Siemaneczko ;)

    Żegnaj, trzymaj sie. Powodzenia w życiu życzę.
  12. KNX

    Powracam /Neon

    Witam Cie ponownie.
  13. KNX

    Who's back? ;>

    Witaj! Kupę czasu się nie widzieliśmy.
  14. KNX

    Przeprosiny

    XQward, to nie jest zły dział. Chłopak chcę od nas wszystkich wybaczenia.
  15. KNX

    To by bylo na tyle.

    Snoop, nq. Odezwij się do mnie! :C
  16. KNX

    Przeprosiny

    No własnie - KubsoneG ma rację. ;]
  17. KNX

    Przeprosiny

    Jeszcze pomyślę.
  18. KNX

    Witajcie .

    Witaj. PS. Nie pisz dwóch tych samych wątków w jednej sprawie.
  19. KNX

    Witajcie .

    Również witam...
  20. :C WRÓĆ do nas, chyba sobie z tym odchodzeniem po prostu żartujesz.
  21. KNX

    Nadszedł ten czas...

    Aha? Siema. PS. Dobry troll, napisałeś ten temat w trakcie zawieszenia 3 dniowego od admina. xD
  22. Trzymaj się. Ale jeszcze wróć do nas. ;c
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin