Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. W ciągu 48h dam Ci odpowiedź.
  2. A o mnie już zapomniałeś! W ogóle co się dzieje - każdy odchodzi: Michal5505, CrashGuy, Marek, teraz Ty.
  3. Będziemy pamiętać o Tobie. [*]
  4. Sorry - nie zauważyłem wcześniej. Dopiero teraz. Aha. Nie urazi, my się z Lukosem pysznie ziomeczkuejmy, prawda Lukosie? Wracając do tematu: No to proponuje Ci 92000 PLN za Stratuma - ID 315 - 2gi na serwie - zgadzasz się Lukos?
  5. KNX

    Wracam - Angel

    A w ogóle nie podziękowałeś mi Angel'u za wczorajszą pomoc w tym temacie: http://mta4life.pl/index.php?/topic/11025-dziwna-sprawa/?view=findpost&p=77565 Bo szybko odpowiedziałem Rodowitemu, bo byłem przy Twojej apelacji od początku - od 12.12.2015, od 18:10: http://mta4life.pl/index.php?/topic/7553-pro%C5%9Bba-o-odbanowanie-angel-ukarany-przez-nex-2/?view=findpost&p=50280 I mój mózg sprytny wiedział i szybko odpowiedział Rodowitemu. A Ty nie podziękowałeś mi w ogóle za pomoc, że dzięki mnie masz odblokowane konto, bo NeX się pomylił i zablokował konto, zamiast Ci doszczętnie wyczyścić i zostawić Cheetana z tunem tylko (tak jak było w umowie o Twojego unbana), bo odpowiedziałem Rodowitemu na jego pytanie i on Ci odblokował konto. A dlaczego Rodowitemu odpowiedziałem bardzo szybko na jego post w Twojej pomocy w dziale 'Pomoc'? BO UCZESTNICZYŁEM W TEJ SPRAWIĘ OD POCZĄTKU. Wstyd, po prostu wstyd po całości. Tyle ode mnie.
  6. Lukos, ziomeczku kochany, wiesz, że bardzo się kochamy, kolegujemy, ziomeczkujemy, pyszniujemy na /g i w ogóle. Wiesz, że kilka godzin w dniu 20.09.2015 czekaliśmy na pewną sprawę, odliczaliśmy do 20:00 z całych sił na to - suppa wrześniowego. Naprawdę jesteś spoko osobą. Więc w tym temacie zaczynamy 'sprytne targowania'. Więc zaczynajmy: 50000 PLN za Stratum - ID 315 - 2gi na serwie - zgadzasz się?
  7. 219 Ale 1szy post jest z objaśnieniem zasad. Lub ktoś się pomylił rzeczywiście, źle odliczając.
  8. KNX

    Wracam - Angel

    Witam Cię ziomeczku najpyszniejszy.
  9. KNX

    Odchodze

    No to nq - bywaj... Wróć jeszcze kiedyś.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Trzymaj się, powodzenia w życiu.
  12. KNX

    Odchodzę :(

    PS. Napisałeś apelacje przecież: http://mta4life.pl/index.php?/topic/10821-wniosek-o-odbanowanie-lotosek-zbanowany-przez-zbyk/&do=findComment&comment=75658 I WALCZ O TO! Wierzę w Ciebie.
  13. KNX

    Odchodzę :(

    No właśnie - kolega dobrze mówi. lotosek44, walcz o unbana swojego, a nie, że się poddajesz i odchodzisz z serwera. Napisałeś apelacje o Twojego unbana?
  14. KNX

    Noo eloooo

    Mackowy., i tak mam lepszy awatar-usta od Twojego. HAHA, nie pokonasz mnie w tym. Ja jestem najlepszy w takich rzeczach. Spójrz na awatar i sygnaturkę to Ci 'gała' odskoczy.
  15. KNX

    Pożegnanie - ShowMe

    Jeszcze raz szkoda, że Ty odchodzisz prezenterze pyszny ot tak z tego serwera. Nq.
  16. KNX

    Pożegnanie Michal5505

    Michal5505, kiedy masz zamiar wracać na 4Life? Brakuje nam Ciebie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin