Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Pozegnanie MasterPL

    Szkoda że z stąd odchodzisz. Cześć
  2. KNX

    Obrazki związane z 4Life

    Gitara, siemaneczko.
  3. KNX

    Hmm.. Wracać?

    Powrócił do końca. Support KubsoneG powraca na stanowisko po przerwie. JEJEJEJE... Iyo, iyo, iyo. . .
  4. KNX

    Witam :)

    Witam Cię ponownie.
  5. Dobra, spokój, proszę się o ogarnięcie. , możesz jakiś szacunek do @FaceTQ.a?
  6. KNX

    Hmm.. Wracać?

    Dobra, bez dyskusji. Wracaj.
  7. KNX

    Nara.

    No właśnie. Popieram Cię. :--)
  8. KNX

    Powrót?

    Na tak. Wracaj.
  9. KNX

    Witam ^^ //ScyzoRx

    Cześć . . . Miłej gry życzę
  10. KNX

    Hmm.. Wracać?

    Tak, na tak.
  11. KNX

    SS-Y

    No sprytnie to jest.
  12. KNX

    Witam. :) //NaczelnY.

    Okej. Miłej, przyjemnej gry Ci życzę.
  13. KNX

    Nara.

    Ja bym walczył o unbana w grze. Napisałbyś apelacje. Ale szkoda, że przez bana z stąd odchodzisz. Żegnaj.
  14. KNX

    Witam was! :3

    Okej, miło to słyszeć. Witam ja Ciebie. I życzę Ci miłej gry.
  15. KNX

    Może powrocik?

    Tak, ja jestem na tak na temat Twojego powrotu. Wracaj. I ja Cię dobrze znam. Witaj ponownie.
  16. KNX

    Elo wszystkim

    No wielka szkoda, że z stąd odchodzisz. Żegnaj. . .
  17. KNX

    Live by KapitanElite

    Bede! Dla Ciebie wszystko PIDowcu 14/kolego z organizacji pachnącej. . .
  18. KNX

    Definitywne NARAK

    Muta za UB? Hmmmm... No szkoda Żegnaj.
  19. KNX

    Definitywne NARAK

    Dobrze, nie zauważyłem. A Ty (bardzo Cię proszę), żebyś sie tak nie stresował przepachnący aromacie. No trudno, stało się, że dostałeś takiego, a nie innego bana. Mi jest przykro. Miłej nocy i walcz o UB.
  20. Wbijaj na serwer znany mi graczu - naprawdę dużo nowości. Wejdź... i się po prostu przekonaj.
  21. KNX

    Powrót?!

    No jak zdrówko u Ciebie? . . .
  22. KNX

    Definitywne NARAK

    PS sprytne - v2: Gracz odszedł z tego serwera przez bana nadanego przez RCONa.
  23. KNX

    Czesc !

    Witam Cię serdecznie. Miłej gry życzę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin