Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. DaszeK

    Naruwka spaduwka

    Eloelo, jak coś to wiadomix kontakt na fb
  3. DaszeK

    No to w drogę!

    Nie wiem jaka jest sytuacja z tym Drosiem itd. szczerze to mi to zwisa i powiewa. Siemaneczko Ruhtra
  4. DaszeK

    Teraz To Dowalił. . .

    olekelo [34]: bater to pedal j***c policje
  5. Kanał: organizacyjny Nazwa kanału: Weed Czy kanał jest używany minumum 2 razy w tygodniu?: TAK Czy kanał ma zostać usunięty?: NIE
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Myślałeś by wstawić jakies ruiny ?
  8. DaszeK

    Mech LV

    Nic nadzwyczajnego
  9. DaszeK

    Nitro?!

    @UP +10 do szpanu +2 do wyglądu -30k w portfelu
  10. DaszeK

    Giełda dla łodzi SF

    Bolku, większa ilość miejsc jest póki co zbędna, aktualna giełda w LS istnieje dość długo i póki co max widziałem tam jedną ( Wystawioną ) łódź. Co do samego projektu nawet fajny ;v
  11. DaszeK

    Ucieczka przed SAPD !!!

    Jeżeli chodzi o klimatyczną a zarazem fajną muzykę pasującą do pościgów : https://www.youtube.com/watch?v=jqE8M2ZnFL8 https://www.youtube.com/watch?v=JrumTYkZ2p4
  12. Za takie grosze na 100 % Go nie oddam Reff
  13. Model: Turismo Electric V-Max: +/- 236 Pojemność silnika: 2.2 ELektryczny Przebieg: Coś koło 4k Usterki: --- Cena: Licytacja zaczyna się od miliona, MP 50k KT 2 Miliony ID: 16667 Kolor: Czarny Tuning: Full tune ( bez LPG bo podobno nie idzie zamontować do elektryka ) Kolor świateł: Niebieskie SS'y: Stoi na giełdzie Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Znajomkowaty Jest to pierwsze ( I z tego co wiem jedyny W OBIEGU ) Turismo elektryczne
  14. Żeby wam wszystkim wyżej nie stanął. Elo
  15. DaszeK

    Ppzegnanie

    Przecież ty już dawno odszedłeś ????
  16. DaszeK

    Radio V.2

    Ahhh ten CjAdi*
  17. No to Krul niezła skarga

  18. Ty tam Krul zwijaj na przyrke

    1. Krul.wd

      Krul.wd

      /me robi pytającą mine

       

    2. DaszeK

      DaszeK

      wieczorem sobie nie pograsz

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin