Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. DaszeK

    [Do DeltaRona]Sejfy

    Jakie ,, nagrody ,, ?
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. DaszeK

    Przerwa aka odejście..

    A zablokować cie znów na FB ?!?!?!?!?
  5. DaszeK

    [Do DeltaRona]Sejfy

    Nie wpadnie 100 lajków
  6. Napisz do XGrubarda by to wgrał, bo naprawdę spoko to wygląda, a i tak raczej tam nic nie powstanie.
  7. Kwazi co usuwasz opis z internetu halo

    1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
    2. ENOMEK.

      ENOMEK.

      uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

    3. Carl.
    4. DaszeK

      DaszeK

      No i po skonsultowaniu sie z pewnym rconem, kwazi otrzymujesz punkciki :)

    5. Lampi

      Lampi

      XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    6. sishatenjp

      sishatenjp

      Mysle, ze jak najbardziej warto bylo

  8. 130 vmax, CO Z TEGO ŻE 1.6 JEDZIE 120 XDDDDD
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. DaszeK

    Windows 10 vs Windows 7

    UpUp #Większych_Głupot_Nie_Widziałem
  11. DaszeK

    Windows 10 vs Windows 7

    Wydaj parę złotych więcej i kup dziesiątkę, lece na niej już ponad pół roku i pięknie śmiga, osoby które piszą że 10 to taka 8.1 - albo się nie znają albo mają raka ( nie wiem ) tak czy siak windows 7 nie jest wspomagany, tak jak KNX napisał, tak samo było z XP ( xp sam akurat doświadczyłem na własnej skórze ) Osobiście z WIn 10 nie mam żadnych problemów, wszystko fajnie chodzi, z grami problemów również nie ma, wielu moich znajomych przeszło z 7 czy 8.1 na 10 i są zadowoleni, co do osób które twierdzą iż Win 10 jest trudne do ogarnięcia - ta sama zasada nie znają się/ mają raka i chcą być wszechwiedzący ale im to nie wychodzi.
  12. DaszeK

    Radio

    XDDDDD Zanim coś napiszesz niech to będzie przynajmniej orginalne.
  13. Jeszcze tylko dwa dni szkoły i znów 4 dni wolne

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. DaszeK

      DaszeK

      4 dni, piątek, sobota, niedziela i poniedziałek ( w pon. w szkole są egzaminy zawodowe ;3 )

       

    3. MaTTix
    4. DaszeK

      DaszeK

      hahahahahahahahahahahhahahahaha

      potem jeszcze czwartek mam wolny

      hahahahahahahahhahahahahhahaha

    5. Bialeczny1998*

      Bialeczny1998*

      no i ja mam non stop. ez

    6. frequ

      frequ

      Ja tam do 9 wolne ;p

       

  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Jedyne co pamiętam, to że zasnąłem na podłodze . . .

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin