Dni otwarte w San Andreas Medical Departament
13 października w Polsce obchodzimy Dzień Ratownika Medycznego. Jest to dzień ustanowiony przez rząd w 2006 roku. Z tej okazji frakcja San Andreas Medical Departament zorganizowała w dniu 18 października event pod nazwą "Dni otwarte SAMD" Od godziny 16:30 na parkingu obok szpitala w Las Venturas Creek. Wśród atrakcji znalazły się pytania konkursowe dotyczący wiedzy na temat ratownictwa medycznego, które były zadawane podczas audycji na radiu 4 Life Music, którą prowadzili @Hisia oraz @Nivorm. O godzinie 16:45 można było wraz z dyrektorem @K0LMi zwiedzić szpital, pokazał On jak funkcjonuje sprzęt obecny w budynku. O godzinie 17:00 Lotnicze Pogotowie Ratunkowe rozpoczęło darmowe loty Ratownikiem 13 i 16 nad miastem Las Venturas pokazując przy tym swoje umiejętności przy sterach, W tym samym czasie na parkingu przy galerii, służby ratunkowe prezentowały swój sprzęt. SAMD przygotowało punkt medyczny oraz mobilny punkt poboru krwi w którym można było oddać krew. Wokół parkingu można było przejechać się moto-ambulansem. Można było przetestować poprzez skok na przygotowany przez JRG skokochron. Punktualnie o godzinie 18:00 rozpoczęło się pokazowe Role Play pracowników SAMD, które przyciągnęło dużą ilość graczy. Na evencie oprócz frakcji pojawił się biznes 41.St Mechanized Infantry Division
Derby karetkami
O godzinie 18:45 rozpoczęły się niepowtarzalne derby karetkami. W tym konkursie mogło uczestniczyć 50 osób, a główną nagrodą było 10.000 PLN. Po 15 minutowej walce 50 graczy z małym utrudnieniem administratora @hoopak oraz Dyrektora @K0LMi zostało wytypowanych dwóch zwycięzców. Pierwszy z nich otrzymał 7,500 PLN i był to @Tomecky natomiast drugie miejsce zajął @PardonsiK i wygrał on 2,500 PLN. Derby były ostatnią atrakcją przygotowaną przez frakcję SAMD i administratora RCON @hoopak. Po nich każdy gracz, który chciał dostać się po swój pojazd mógł udać się darmowym autobusem z każdego spawnu, który użyczyła frakcja Transport of San Andreas
Udało mi się przeprowadzić wywiad z Lekarzem Specjalistycznym oraz Kierownikiem LPR, oraz szkoleniowcem SRM @Dwiso oraz z lekarzem SOR-u @Skansen
Deilo: Dni otwarte SAMD dobiegły końca. Czy możesz opowiedzieć jak przebiegł on według Ciebie?
Dwiso: Mogę śmiało powiedzieć, że przebiegły dni otwarte fantastycznie! Wszelkie atrakcje przebiegły wzorowo, jak również cieszyliśmy się dużym zainteresowaniem graczy.
Deilo: Możecie teraz świętować sukces, która atrakcja cieszyła się największym zainteresowaniem?
Dwiso: Największym zainteresowaniem cieszył się pobór krwi, oraz przejazd przejazd jednostki ratownictwa górsko wodnego. Mniejszym zainteresowaniem była atrakcja przelotem ratownikiem podjednostki lotniczego pogotowia ratunkowego
Deilo: Ile zostało zebranej krwi podczas dzisiejszego eventu?
Skansen: Wraz z @TiVo. oraz @K0LMi wyliczyliśmy, że zostało zebrane 9,45 litra krwi, Owa krew zostanie przekazana do ogólnego banku krwi. Będzie ona wykorzystywana po dobraniu dla potrzebujących pacjentów.
Deilo: Rozumiem. Myślę, że to tyle. Wszystkiego najlepszego życzę z mojej strony dla Was Ratowników.
Dwiso: Również dziękujemy, życzę miłego wieczoru.
Poniżej zamieszczam jeszcze oficjalne podziękowania od Dyrektora San Andreas Medical Departament @K0LMi
"Oficjalnie chcę podziękować pracownikom SAMD jak i każdej frakcji i biznesowi który uczestniczył w dniach. Zrobiliście kawał dobrej roboty i bez waszej pomocy ten event by się nie odbył. Oczywiście dziękuje też każdemu uczestnikowi. Mam nadzieje że dobrze się bawiliście i zachęci was to do odgrywania RP lub/i dołączenia w nasze szeregi. Dziękuje też Administracji w szczególności Hoopak'owi który bardzo wsparł całą organizacje i naprawdę nam pomógł je ogarnąć. Tymczasem jest to oficjalny koniec dni otwartych SAMD. Życzę wszystkim przede wszystkim zdrówka i miłego wieczoru. Dyrektor Szpitala K0LMi"
Na evencie obecni byli
Biznes 41.St Mechanized Infantry Division
Transport of San Andreas
San Andreas Police Departament
San Andreas Fire Departament
San Andreas Medical Departament