Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Ty gadasz? On gada!!!

  3. 1. Najlepszy Support: @Shaane @Ciastkowy* 2. Najlepszy Moderator/ka: @Kacperix3 @Nudzio. @ThanKs. 3. Najlepszy Administrator/ka: @Princessa* 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: @Masellko 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @Zebra @hoopak 6. Najlepszy Biznes: Studio Filmowe 7. Najlepsza frakcja: TSA 8. Gracz non stop grający na serwerze: 9. Najlepsza Organizacja:  Kingdom 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: @PAWELOVSKI.gg 11. Eventowiec miesiąca: 12. Najlepszy pracownik Frakcji: @Atryk @KapitanKox(prawdziwy)  13. Najlepszy prezenter: @KajVis @Hisia @Nivorm 14. Najlepszy Redaktor: @Deilo @KapitanKox(prawdziwy) 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": @BuszeQ @PAWELOVSKI.gg 16. Najlepszy tuner: @Kenny.gg 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: 18. Najlepsza praca na serwerze: Magazyn/Kosiarki 19. Przegryw miesiąca: 20. Najbogatszy Gracz: 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Astonish @Astonish*SSPO
  4. Spoiler

    G> Deilo (625): znaczy karakan moze ktos byc urazony

    Otrzymałeś ostrzeżenie od Nudzio. o treści: Słowa. Pamiętaj że niedostosowanie się do ostrzeżenia może zakończyć się kickiem, banem lub inna karą.

    Spoiler

    bdb0d85b124c39dad642b0937f9a2114cfd12d89

    @Astonish*SSPO to przez ciebie xDD

  5. Gang fajniaków melduje wykonanie zadania - cała mapa pozamiatana wraz z @G4L4S oraz @Astonish*SSPO

    Spoiler

    mDzZzcM.pngBzyPqWl.pngqkuJzIO.pngqkuJzIO.png

     

    1. G4L4S

      G4L4S

      To było piękne <3

       

    2. Deilo

      Deilo

      Pamiętaj @G4L4S bo przypomniałem już Astonishowi, że raz w.... i tak dalej 

    3. G4L4S
  6. Panie Pawle tylko dobrze zrób ten samochód

    1. PAWELOVSKI.

      PAWELOVSKI.

      Spokojnie to się wyklepię!

    2. Deilo

      Deilo

      i ja to rozumiem majster

  7. Trzymaj się. Powodzenia w życiu realnym
  8. Nic nie robi a jest. hmm To razem się pisze. Którzy zdecydowali się go brzmi ładniej. Poza tym wywiad dobry.
  9. Za wszelkie błędy oczywiście przepraszam. Lecz przebywanie na forum oraz na serwerze podczas jest troszkę uciążliwe. Również przepraszam Ciebie @Dwiso za twoją śmierć nie widząc kompletnie nic nie mogłem cię zauważyć
  10. Deilo

    Nowy wygląd MTA

    polecam dział pomocy
  11. Od godziny 15:30 robiony artykuł do teraz. Dziękuję administracji ( @Shaane @Kenny.gg @hoopak) za wszelką pomoc w przemieszczaniu mnie i moich pojazdów.

     

  12. Dni otwarte w San Andreas Medical Departament 13 października w Polsce obchodzimy Dzień Ratownika Medycznego. Jest to dzień ustanowiony przez rząd w 2006 roku. Z tej okazji frakcja San Andreas Medical Departament zorganizowała w dniu 18 października event pod nazwą "Dni otwarte SAMD" Od godziny 16:30 na parkingu obok szpitala w Las Venturas Creek. Wśród atrakcji znalazły się pytania konkursowe dotyczący wiedzy na temat ratownictwa medycznego, które były zadawane podczas audycji na radiu 4 Life Music, którą prowadzili @Hisia oraz @Nivorm. O godzinie 16:45 można było wraz z dyrektorem @K0LMi zwiedzić szpital, pokazał On jak funkcjonuje sprzęt obecny w budynku. O godzinie 17:00 Lotnicze Pogotowie Ratunkowe rozpoczęło darmowe loty Ratownikiem 13 i 16 nad miastem Las Venturas pokazując przy tym swoje umiejętności przy sterach, W tym samym czasie na parkingu przy galerii, służby ratunkowe prezentowały swój sprzęt. SAMD przygotowało punkt medyczny oraz mobilny punkt poboru krwi w którym można było oddać krew. Wokół parkingu można było przejechać się moto-ambulansem. Można było przetestować poprzez skok na przygotowany przez JRG skokochron. Punktualnie o godzinie 18:00 rozpoczęło się pokazowe Role Play pracowników SAMD, które przyciągnęło dużą ilość graczy. Na evencie oprócz frakcji pojawił się biznes 41.St Mechanized Infantry Division  Derby karetkami O godzinie 18:45 rozpoczęły się niepowtarzalne derby karetkami. W tym konkursie mogło uczestniczyć 50 osób, a główną nagrodą było 10.000 PLN. Po 15 minutowej walce 50 graczy z małym utrudnieniem administratora @hoopak oraz Dyrektora @K0LMi zostało wytypowanych dwóch zwycięzców. Pierwszy z nich otrzymał 7,500 PLN i był to @Tomecky natomiast drugie miejsce zajął @PardonsiK i wygrał on 2,500 PLN. Derby były ostatnią atrakcją przygotowaną przez frakcję SAMD i administratora RCON @hoopak. Po nich każdy gracz, który chciał dostać się po swój pojazd mógł udać się darmowym autobusem z każdego spawnu, który użyczyła frakcja Transport of San Andreas Udało mi się przeprowadzić wywiad z Lekarzem Specjalistycznym oraz Kierownikiem LPR, oraz szkoleniowcem SRM @Dwiso oraz z lekarzem SOR-u @Skansen Deilo: Dni otwarte SAMD dobiegły końca. Czy możesz opowiedzieć jak przebiegł on według Ciebie? Dwiso: Mogę śmiało powiedzieć, że przebiegły dni otwarte fantastycznie! Wszelkie atrakcje przebiegły wzorowo, jak również cieszyliśmy się dużym zainteresowaniem graczy. Deilo: Możecie teraz świętować sukces, która atrakcja cieszyła się największym zainteresowaniem? Dwiso: Największym zainteresowaniem cieszył się pobór krwi, oraz przejazd przejazd jednostki ratownictwa górsko wodnego. Mniejszym zainteresowaniem była atrakcja przelotem ratownikiem podjednostki lotniczego pogotowia ratunkowego Deilo: Ile zostało zebranej krwi podczas dzisiejszego eventu? Skansen: Wraz z @TiVo. oraz @K0LMi wyliczyliśmy, że zostało zebrane 9,45 litra krwi, Owa krew zostanie przekazana do ogólnego banku krwi. Będzie ona wykorzystywana po dobraniu dla potrzebujących pacjentów. Deilo: Rozumiem. Myślę, że to tyle. Wszystkiego najlepszego życzę z mojej strony dla Was Ratowników. Dwiso: Również dziękujemy, życzę miłego wieczoru. Poniżej zamieszczam jeszcze oficjalne podziękowania od Dyrektora San Andreas Medical Departament @K0LMi "Oficjalnie chcę podziękować pracownikom SAMD jak i każdej frakcji i biznesowi który uczestniczył w dniach. Zrobiliście kawał dobrej roboty i bez waszej pomocy ten event by się nie odbył. Oczywiście dziękuje też każdemu uczestnikowi. Mam nadzieje że dobrze się bawiliście i zachęci was to do odgrywania RP lub/i dołączenia w nasze szeregi. Dziękuje też Administracji w szczególności Hoopak'owi który bardzo wsparł całą organizacje i naprawdę nam pomógł je ogarnąć. Tymczasem jest to oficjalny koniec dni otwartych SAMD. Życzę wszystkim przede wszystkim zdrówka i miłego wieczoru. Dyrektor Szpitala K0LMi" Na evencie obecni byli Biznes 41.St Mechanized Infantry Division Transport of San Andreas San Andreas Police Departament San Andreas Fire Departament San Andreas Medical Departament
  13. gratulacje nowym zielonym

    Gratulacje awansów
     

    Spoiler

    Support @japkooo., @Drasiek, @Avenged, @Nudzio. zostają awansowani na rangę Moderator,
    Moderatorzy @Princessa*, @KropsoN, @StivGamer, @Emiljusz zostają awansowani na rangę Administrator,
    Admistratorzy @LuKi16, @Masellko, @Kenny.gg zostają awansowani na rangę Starszego Administratora.

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin