Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Elo!

    Witam Cię serdecznie. Miłej gry życzę.
  2. KNX

    Siemanko

    Witam Cię serdecznie. Miłej gry życzę.
  3. [...] Ja Cię pamiętam dobrze. Witaj ponownie.
  4. KNX

    W końcu się przywitam ;)

    Miło Cię widzieć w tym dziale. Witaj graczu.
  5. KNX

    [Bullet'y]

    Ale to pachnące. 100/100
  6. KNX

    Szpital LV by Norbi1478

    No... takie to pachnące, że. . .
  7. KNX

    Definitywne NARAK

    PS szybkie: Brak mi słów na Ciebie. Straciłem do Ciebie zaufanie.
  8. No to po co pisałeś podanie na supporta? ###Kappa.
  9. Ale wrócisz jeszcze na serwer?
  10. KNX

    Dzień dobry wieczór

    Również witam. Życzę Ci przyjemnej gry.
  11. KNX

    Elo elo!

    O, siema. Ja Cię dobrze znam. PS. Słaba psycha Twojego awatara dziewczyny. . .
  12. Ja Cię pamiętam. Witaj po długiej przerwie.
  13. KNX

    Elo elo!

    Znam Cię dobrze, ha. Witaj ponownie.
  14. KNX

    Powrót?!

    Witaj ponownie.
  15. KNX

    Z/w na 3 miesiące

    Okej. Daję Ci urlop z SG4La do tego czasu aż nie wrócisz na 4Life. Jak wrócisz, to zgłoś się o przywrócenie Cię do SG4La. . .
  16. Szkoda, że postanawiasz odejść. Żegnaj. ;c
  17. KNX

    Witajcie po przerwie!

    Witaj znany mi ziomeczku ponownie.
  18. KNX

    Ziemniak Dobry.

    Witaj. Również życzę miłej gry.
  19. KNX

    Wracam !

    Witam Cię. Pierwszy raz Cię widzę. Życzę Ci miłej gry.
  20. KNX

    Z/w na 3 miesiące

    A co z Twoim bytem w SG4L na randze VS?
  21. Ale bogate, sprytne te zdjęcia, śmiechłem xddd
  22. No właśnie Two Supports. XD Handix, kotku <3, i zaś mnie będziesz atakował, spamował jak Ci wybaczę... kolejny raz po przez SB forum, serwer /pm żebym Cię na FB odblokował? Śmieszna bajka. Ja już nie wchodzę w Twoje/we Wasze wybaczenia ciągle, które i tak nic nie zmienią. Ja chcę mieć spokój, bo prowadzę SG4L, do którego trzeba mieć ogromne skupienie. A Ty mi ciągłym spamem w tym przeszkadzasz. Sorry memory. Poza tym: ja nie kazałem mu żadnego takiego tematu otwierać. Proszę to zamknąć.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin