/me wycionga deagla i oddaje strzały ostrzegawcze a następnie celuje w głowę uciekiniera i sprzedaje mu 7 kulek w głowe, fullauto z deagla #sapdna4life.
Tak samo jak nawalanie z M4 w środku SF, bo ucieka
Model: Jaki chcesz Pojemność silnika: Jaką chcesz Przebieg: No byle nie jak ruskie taksówki Stan techniczny pojazdu: Ma być jak po wyjeździe z salonu Cena: Nie stanowi przeszkody Tuning: Co masz Inne: Skupuję pojazdy różnego sortu.
Najchętniej jakieś modele 1 na serwerze, bądź z id poniżej 75 w porywach do 100
Ceny tuningu liczę po tym ile dostanę za demont ;c (LPG nic dla mnie nie warte)
Nie chcę wydawać po 400, 600k na autko.
Zbieram tylko ciekawe okazy w realiach cenowych.
Kupuję chętnie modele, których ilość nie przekracza 3 i jest pewność, że nie będzie więcej produkowanych.
Enjoy!
Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Bartx.
Hej, pod ostatnią pracą pisaliście, że chcielibyście zobaczyć ja na serwerze.
Niestety tamta praca jest przeznaczona na inny serwer jak już pisałem
Ale ale, stworzyłem coś na otarcie łez.
Złomowisko w podobnym stylu co poprzednie. (Wiadomo, że to samo to nie będzie ale no)
Oczywiście, pozostawiam link do pełnego albumu.
(Zwiększcie limit dodawania img pls)
http://imgur.com/a/5ZNjb
Bez Filtra http://imgur.com/a/kTE7U
//Dodałem parę lamp, żeby oświetlić złomowisko.
Późnej wrzucę tu linka z pokazem
Asfurix zobacz sobie prawdziwe złomowisko, np. to w Radostowicach, tam to dopiero jest wraków..
Tyle, że w prawdziwym złomowisku praktycznie każdy pojazd jest inny, a nie 50 takich samych modeli, w takim samym stanie.
No, niestety GTA oferuje tylko 2 modele ,,fuckcarów'' + walton