Skocz do zawartości

Bartx.

Gracz
  • Postów

    68
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Bartx.

  1. Hmmm Greenwood dam 15k Stuntplane mnie nie interere bo nie mam gdzie tego trzymać XD Żaden unikat Hmmm 50k Również unikat z tego żaden
  2. Bartx.

    Wasze auta marzeń

    Tej panny nikomu nie trzeba przedstawiać chyba No Ewentualnie Subaru Impreza
  3. Okej, jak coś pisz. Tylko jak by co to 3 samochody biorę. Nie sprzedawaj oddzielnie. Nie chcę 2 albo 1. Kupuję całość ;D
  4. Próba odegrania z policjantem RP na poziomie serwerów Role Play tja.. Serio to takie trudne?

    1. Norbi1478
    2. AdiK..

      AdiK..

      z paralizatora chyba xd

    3. Bartx.

      Bartx.

      Nie XD To było proste RP przy kontroli...

    4. sishatenjp

      sishatenjp

      /me wycionga deagla i oddaje strzały ostrzegawcze a następnie celuje w głowę uciekiniera i sprzedaje mu 7 kulek w głowe, fullauto z deagla #sapdna4life.

      Tak samo jak nawalanie z M4 w środku SF, bo ucieka

    5. Carl.
  5. Eeeeeee Żaden unikat? Zwykły buff...
  6. Dobra, tak to wygląda z lampami.
  7. Model: Jaki chcesz Pojemność silnika: Jaką chcesz Przebieg: No byle nie jak ruskie taksówki Stan techniczny pojazdu: Ma być jak po wyjeździe z salonu Cena: Nie stanowi przeszkody Tuning: Co masz Inne: Skupuję pojazdy różnego sortu. Najchętniej jakieś modele 1 na serwerze, bądź z id poniżej 75 w porywach do 100 Ceny tuningu liczę po tym ile dostanę za demont ;c (LPG nic dla mnie nie warte) Nie chcę wydawać po 400, 600k na autko. Zbieram tylko ciekawe okazy w realiach cenowych. Kupuję chętnie modele, których ilość nie przekracza 3 i jest pewność, że nie będzie więcej produkowanych. Enjoy! Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Bartx.
  8. Jak ty za tego chcesz dostać ok 290k To mój jest wart 600k XD
  9. No to karta graficzna albo coś z połączeniem do płyty głównej. albo dostaje za małe napięcie i krzyczy, że za mało
  10. Hej, pod ostatnią pracą pisaliście, że chcielibyście zobaczyć ja na serwerze. Niestety tamta praca jest przeznaczona na inny serwer jak już pisałem Ale ale, stworzyłem coś na otarcie łez. Złomowisko w podobnym stylu co poprzednie. (Wiadomo, że to samo to nie będzie ale no) Oczywiście, pozostawiam link do pełnego albumu. (Zwiększcie limit dodawania img pls) http://imgur.com/a/5ZNjb Bez Filtra http://imgur.com/a/kTE7U //Dodałem parę lamp, żeby oświetlić złomowisko. Późnej wrzucę tu linka z pokazem
  11. Dobra, te złomowisko pod 4l zaczyna nabierać kształtów z duszą i klimatem. Małe zdjęcie hyhy
  12. Delciak, zrób Idaho z VC na 4l ;c

    1. batycki

      batycki

      jak chcesz ja ci mogę przekonwertować ew. coś dodać.

    2. Bartx.

      Bartx.

      Takie to na necie są ;c

  13. Asfurix zobacz sobie prawdziwe złomowisko, np. to w Radostowicach, tam to dopiero jest wraków.. Tyle, że w prawdziwym złomowisku praktycznie każdy pojazd jest inny, a nie 50 takich samych modeli, w takim samym stanie. No, niestety GTA oferuje tylko 2 modele ,,fuckcarów'' + walton
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin