Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. DaszeK

    Sprzedam NRG

    SGT 2.0 up1/2/3 LPG 25l czerwone lampy licznik i stratum 1.8 na lampach niebieskich
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. DaszeK

    4-Life

    ????? XDDDDDD
  4. Ciekawe czemu tak dużo osób odchodzi, zwłaszcza z administracji . . . XD
  5. Postanowiłeś dodać na końcu nicku przedrostek który ciebie opisuje ? Odważnie nie powiem.
  6. DaszeK

    GTA Online

    http://steamcommunity.com/profiles/76561198186519077/ Add plisssss Mam dopiero 9 level gram od wczoraj a w garażu siedzi dominator i banshee :>
  7. DaszeK

    Odchodzę nara

    Nigdy nie odejdziesz
  8. Już kupiłem ale jakoś ten... nie ogarniam online XD!
  9. DaszeK

    Odejście

    Siema żulu, słyszymy się na mumblu, pewno jutro
  10. DaszeK

    Odejście

    #Sprawiedliwość #XD Eldoraka bakeruwka raczej się widzimy, wiadomix gdzie
  11. Pierwszy raz to robię na tym serwerze ale cóż, kiedyś trzeba ;v. Tak więc czas na mnie, odchodzę z jakich przyczyn ? Nuda, nuda i jeszcze raz nuda, nie chodzi tu o rzadkość aktualizacji, bo szczerze nie interesują mnie już od dłuższego czasu, moim zdaniem 4Life mógłby wrócić do czasów z 2015 roku, wtedy się najlepiej grało. Co do odejścia piszcie sobie co chcecie jest to moje pierwsze odejście z tego serwera na prawdopodobnie dłuższy okres, spędziłem na tym serwie prawie 4 tysiące godzin ( teraz jest ich 3991 ) czy tego żałuje ? Szczerze ani trochę, świetnie się tu bawiłem To teraz kogo pozdrowić ? W pierwszej kolejności Krul oraz Lukos, Enomek, Kirge, Hyak to tak właściwie z wami najwięcej czasu spędziłem, i dzięki wam trwałem na tym serwerze aż do dzisiaj, jesteście byliście i mam nadzieję że będziecie najlepszą ekipą jaką poznałem na tym serwerze TSA 2k15 - kto wie ten wie o kim mowa, stare dobre czasy gdzie na range ,, support ,, nie było nawet planów, kiedy każdy wbijał na służbę nie dla pieniędzy, a dla samej rozmowy, by pogadać nawet na temat które nie mają za grosz sensu Całą organizacje Weed, która jest najlepszą organizacją pod słońcem 100% Legit no scam, naprawdę świetnie się z wami grało pisało czy też odwalało, nie zapomnę o was :0 Bolek, XQ - za meczmejkingi, te lepsze jak i te gorsze oraz za sam fun z gry, za to że zawsze xq znajdywałeś czas na to by wgrać jakąś mapę, bądź coś dla mnie zrobić Miałem tu chyba wszystko od Turismo do rangi Administratora, nie pozostało mi nic innego jak CZEŚĆ ( mejbi do zo ) ( co do osób ,, idzie gdzie indziej " mejbi sam nie wiem, są wakacje chce je jakoś sensownie spędzić, póki co gram w gta online ) Od czasu do czasu wbije na serwer bądź na mumble
  12. DaszeK

    GTA Online

    Stico ja chętnie :3 zaraz podam steam bejbe
  13. DaszeK

    Skarga na MrAsfrutix

    eee to nie twoja skarga wienc nie wypowiadaj sie tutej co włonczałem i wyłonaczuem i windows sie przeinstalował na xp Hajsy co robic ???
  14. DaszeK

    Skarga na MrAsfrutix

    a chesz kolejnom skarge za BCK ???
  15. DaszeK

    Skarga na MrAsfrutix

    Ej a jak rozpoznam waszego gołembia ?!?~!?~!?!?
  16. DaszeK

    Skarga na MrAsfrutix

    Login: nwm Nick: nwm Serial: Nie oglądam telewizji Data zdarzenia: cały czas Nick osoby oskarżonej: MrAsfurix Opis zdarzenia: Napastowanie ludzi w biały dzień, wyśmiewanie się że nadał tyle kar dzisiejszego wieczoru Dawać lajki zbieram na chleb ( pisze bo to popularne w sieci podobno )
  17. DaszeK

    Farming Simulator 2013 MP

    Niestety nie mam powołania rolnika
  18. Bez obrazy ale wmawiaj sobie dalej takie bzdety ;v
  19. CZY JA TAM WIDZIAŁEM MÓJ EVENT ?!?!?!
  20. 2016 to nic, maj-październik 2015 [*] pamiętamy
  21. A ja to co pojszczyryju Syndykator Frixo ty Loxes Fafus itd. TO BYŁY CZASY EDIT
  22. DaszeK

    Odejście :/

    Jeżdże składakiem bo nie jestem grubasem i dbam o kondycje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin