Skocz do zawartości

Zebra

Zasłużony
  • Postów

    22 634
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    110
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Zebra

  1. Praca w barze - powroty o 5 rano i do roboty na 14. Love it

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. 13karoy
    3. Valentino_Minetti

      Valentino_Minetti

      Praca w gastronomii, wracasz w piątek o 22, a o 7 w niedzielę już jedziesz ;D

    4. Zebra
    5. BosSmaN.

      BosSmaN.

      Ja od 6 do 14 pracuje :/ i powiem przy takich upalach to mi sie odechciewa pracować.

    6. Neon.

      Neon.

      @DeltaRontez w gastronomii pracuje ;)

  2. 03.07.2019 Support @Lewanek* powraca na rangę po przerwie. Administrator @Pitu112 powraca na rangę po przerwie.
  3. 09.06.2019 Administrator @Brodaty. odchodzi z rangi na własne życzenie. Support @Kacper^,^ zostaje zawieszony na okres 5 dni z powodu nieodpowiedniego zachowania. Administrator @_aksyz zostaje zawieszony na okres 5 dni z powodu nieodpowiedniego zachowania.
  4. 04.06.2019 Z przykrością informuję, iż Główny Inżynier @Axidus* opuszcza swoje stanowisko we frakcji na własne życzenie, jednocześnie w imieniu Komisji Spraw Frakcyjnych bardzo dziękuję za wkład włożony oraz poświęcony czas w rozwój frakcji, aby funkcjonowała ona jak najlepiej. Z przyjemnością informuję, iż stanowisko Głównego Inżyniera obejmuje @Hyak. Życzę powodzenia w prowadzeniu frakcji.
  5. #BydgoszczTour @DeltaRon

     

    IMG_20190601_130156.jpg

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. KilleR.
    3. Zabujca2010PL

      Zabujca2010PL

      @Zebra w Zielonych arkadach lub w Focusie macie od wyboru do koloru ;)

    4. Kozaczek<3

      Kozaczek<3

      Ciekawe skund wzieli na takie wycieczki pinonszki;]

    5. .Sw

      .Sw

      Pojechali do miasta seksu i biznesu. 

      Jeżeli seksem można nazwać samogwałt, a biznesem pożyczanie pieniędzy od matki - to jestem graczem w Bydgoszczy 

    6. AdiK..
  6. Informuję, że wracam z urlopu. Z czego wiadomości prywatne włączę dopiero na dniach.

  7. 26.05.2019 Support @Kirge odchodzi z rangi na własne życzenie. Support @MatiPl odchodzi z rangi na własne życzenie. Administrator @ENOMEK odchodzi z rangi na własne życzenie.
  8. 19.05.2019 Support @Kubasny zostaje wydalony oraz zbanowany z powodu nieprzestrzegania regulaminu obowiązującego na serwerze.
  9. Grunt to dobrze zacząć dzień. Najlepiej poprzez ochalapnie przez ciężarówkę. 

  10. Przechodzę na urlop, wstępnie 2 tygodnie. 
    Wyłączam prywatne wiadomości na forum.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  23 więcej
    2. Zebra

      Zebra

      @Zatruty1909 Asfurix to mój przyjaciel, spokojnie. 

    3. Chorywacja
    4. .Sw

      .Sw

      @Zebra - Czy jakiś Administrator przejmie twoje obowiązki? 

      Miłego wypoczynku <3

    5. Tymin

      Tymin

      @.Sw Tak, Zebra. Ale za min. 2 tygodnie :) 

    6. Czaplaa1

      Czaplaa1

      @Zebra wracaj bo potrzebujemy twojej pomocy.

  11. 07.05.2019 Z przykrością informujemy, iż Szef @KiLLYouDeaD opuszcza szeregi frakcji na własne życzenie. Jednocześnie w imieniu Komisji Spraw Frakcyjnych pragnę mu serdecznie podziękować za wkład oraz czas włożony w rozwój frakcji TSA. Z przyjemnością informuję, iż decyzją Komisji Spraw Frakcyjnych Zastępca Szefa @KeXo zostaje awansowany na stanowisko Szefa. Życzymy bezproblemowego zarządzania frakcją!
  12. 29.04.2019 Support @SzyszeK odchodzi z rangi na własne życzenie. Support @Damianero. powraca na rangę po zawieszeniu. Support @MaciekMaster powraca na rangę po zawieszeniu.
  13. Szczytem wszystkiego jest wypisywanie do mnie na moich prywatnych social mediach (czyt. facebook, instagram, snapchat) o sprawdzenie komuś tematu na forum. I jeszcze oburzanie się, że nie odpisuję na wiadomości. Żenada totalna, od dzisiaj po prostu będę blokować. Przykra sprawa. 

  14. 11.04.2019 Support Vesp3r zmienia nick na @KoumQuat. (zaległe)
  15. Forum sprawdzę dopiero pod koniec tygodnia, z góry przepraszam osoby czekające dłuższy czas na moją wypowiedź :4l:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
    2. Zebra

      Zebra

      27 minut temu, ZbyK.gg napisał:

      skandal 

      and who said that 

    3. ZbyK.gg
    4. KubeczeGG

      KubeczeGG

      Jak możesz? 4life to najważniejsza rzecz, a nie jakaś tam rodzina, święta. 

       

       

       

       

       

       

       

      Spoiler

      PS: SMIGUS DYNGUS PIF PAF WODĄ WAS. ^żarty tam wyżej nie spinajcie się.

       

    5. KNX

      KNX

      Takie żarty są nieśmiesznie @KubeczeGG. Co, @Zebra ma wszystko rzucić co napisałeś i tu 24/7 zawalać? A życie prywatne, itd? Pomyśl trochę.

       

    6. grzybodron

      grzybodron

      21 minut temu, Tobiasz63 napisał:

      Takie żarty są nieśmiesznie @KubeczeGG. Co, @Zebra ma wszystko rzucić co napisałeś i tu 24/7 zawalać? A życie prywatne, itd? Pomyśl trochę.

       

      To była satyra...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin