Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1. Deilo

    Oficjalne pożegnanie.

    Wszystkiego dobrego. Powodzenia w realu. Trzymaj się, cześć!
  2. Do nowego roku pozostało (spóźnione) W nocy z 28 na 29 grudnia 2020 administrator RCON @XQward powiadomił graczy, że pojawiła się nowa aktualizacja, a mianowicie był to zegar z odliczającym czasem do końca starego roku. Lokalizacja tego ekranu mieści się w Fort Carson w kinie samochodowym. Autorem skryptu był niezawodny moderator serwera @Avenged.dev, natomiast autorem grafiki był support @Ecstasy. Ekran jest już wyłączony. Fajerwerki Chwilę przed północą w dniu 30 grudnia wleciała ostatnia aktualizacja w roku 2020 autor modeli @L4MP3K, autor map @Vixu, autor grafik @Ecstasy, oraz kolejny raz serwerowy skrypter @Avenged.dev stworzyli zasób odpowiadający za fajerwerki. Każde fajerwerki można zakupić w okolicach spawnów u sprzedawców. Po zakupie można obejrzeć efekty za pomocą komendy /odpal (1-7). W asortymencie znajdują się petardy, rakiety, fontanny oraz wyrzutnie. Wszystkie dokładne lokalizacje stoisk można znaleźć >>W TYM LINKU<< Oto dostępne fajerwerki: ✶ 1 - Fajerwerka zwykła ✶ 2 - Fajerwerka super ✶ 3 - Petarda hukowa ✶ 4 - Wulkan ✶ 5 - Wyrzutnia mała ✶ 6 - Wyrzutnia średnia ✶ 7 - Wyrzutnia duża Zamieszki pod komendą policji w San Fierro Chwilę po dodaniu aktualizacji na temat fajerwerków pod komendą policji w San Fierro w dzielnicy Downtown doszło do zamieszek przeciwko właśnie policji serwerowej. Z tej racji została zamknięta droga przy komendzie, oraz wszystkie uliczki dojazdowe do głównej ulicy. Na miejscu pojawiło się wiele jednostek policji, jednostki SWAT, jednostka JRG, SAMD oraz wojsko. Te trzy ostatnie po chwili odjechały. Podczas zamieszek doszło również do odpalania dużej ilości fajerwerków przez osoby biorące udział w zamieszkach. Zostali oni potraktowani gazem pieprzowym, oraz armatką wodną. Policja użyła broni palnej do tych osób. Sytuacja wymknęła się chwilowo spod kontroli, gdy zaczęli gracze wchodzi do budynku komendy. Cała zdarzenie trwało blisko trzy godziny czasu realnego. Niestety nie wiem, czym się to zakończyło, gdyż musiałem odjechać już z tamtego miejsca. Wielka walka o małe serduszko! Pomóż ocalić życie Leosia! Administrator RCON @hoopak powiadomił użytkowników na serwerowym forum, że frakcja San Andreas Medical Department w dniu 19 grudnia po raz kolejny zorganizowała pobór krwi. Tym razem była to świąteczna edycja. Zachęcał on do pomagania chorym, którzy w okresie Bożonarodzeniowym potrzebowali krew i zostali w szpitalu zamiast być w domu wśród rodziny! Każdy kto przyszedł oddać krew pomógł małemu Leonkowi, który walczy o życie! Leon urodził się z ciężką i niezwykle rzadką wadą serca — anomalią Ebsteina, z tym zespołem wad serca rodzi się zaledwie kilkoro dzieci rocznie, a choroba wciąż jest do końca niepoznana Serwer 4life przeznaczył 1zł za każdą jedną osobę, która przyszła oddać krew. Ponieważ była to edycja świąteczna, każdy kto oddał krew otrzymał świąteczny prezent w wysokości 250 PLN! Następnego dnia właściciel serwera @ZbyK.gg w swoim statusie powiadomił o tym, że przekazał na leczenie małego Leonka 300 złotych. Nadal można wesprzeć małego Leosia, wpłacając dobrowolną kwotę na rzecz małego bohatera!!! >> https://www.siepomaga.pl/leosiowe-serduszko <<
  3. Pierwszy post w nowym roku.

    Wszystkiego dobrego!

    1. DeleteD
    2. quellxon

      quellxon

      deilo jak mnie pamiętasz jak mi pisałeś podanie na ub kazali mi zgłosić się 2021 roku i czk mam nadzieję ze się duś ub 

    3. Deilo

      Deilo

      @GAMEROWYOSKAR sorki ale nie pamiętam 

  4. no baaa @PAWELOVSKI.gg patrzaj
  5. Ogólnie to dzień dobry 4Life!

    1. veqzo

      veqzo

      Rekru na supporta się skończyło nie musisz tak pisać

    2. Deilo

      Deilo

      co w związku z tym?

  6. [4Life] >> Pojawiła się nowa aktualizacja.
    > > Dodano ekran z odliczającym czasem do nowego roku w kinie samochodowym Fort Carson.

    xlFvHZp.png

    1. Princessa*
    2. AdaSkoo

      AdaSkoo

      myślałem że całe zrobiłeś :c

    3. Deilo

      Deilo

      Też całe mam. Ale to wieczorem będzie

    4. PAWELOVSKI.

      PAWELOVSKI.

      Łotpalaj Focusa go Gdańsk... a i bimbru nie zapomnij zmiecie cię z planszy ;D 

    5. Deilo

      Deilo

      Pawełku tobie już wystarczy haha

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Jak to zwykle bywa Wesołych Świąt!

    Przy okazji zapraszam na filmy

     

  10. Wigilia Biznesu 41 st. Mechanized Infantry Division oraz frakcji Fire Department oraz Medical Department. 22 grudnia wspólnie biznes 41 st. Mechanized Infantry Division wraz z frakcjami San Andreas Fire Department oraz San Andreas Medical Department spotkali się wspólnie, by złożyć sobie życzenia świąteczne, połamać się opłatkiem, pośpiewać kolędy oraz trochę umilić sobie czas wspólnie poprzez śpiew kolęd czy też derby karetkami z nagrodami. Na wcześniej przygotowanym stole nie zabrakło różnych potraw świątecznych, napoi.. Obecny pośród nas Święty Mikołaj również przyniósł prezenty dla żołnierzy, którymi były awanse. Oczywiście z całego serca gratuluję, oraz życzę dalszych sukcesów. Kto otrzymał awans przeczytacie poniżej. Awans na Starszego Chorążego otrzymał Chorąży @HaaQu* Awans na Chorążego oraz włączenie do Korpusu Podoficerów Starszych otrzymali Młodsi Chorąży @Mietek_Kasztan @Reksio* @KoNiK123. oraz @AdrianeQ82 Awans na Młodszego Chorążego otrzymali Starsi Sierżanci @JohnMacTavish* oraz @krecikoo Awans na Starszego Sierżanta otrzymali Sierżanci @Verago. @Kubula oraz @FabianPl1 Awans na Sierżanta oraz włączenie do Korpusu Podoficerów otrzymali Plutonowi @Atryk oraz @ReadmeV Awans na Plutonowego otrzymał Starszy Kapral @Michalix* Awans na Starszego Kaprala otrzymali Kapral @Erixson oraz @Addiction Awans na Kaprala oraz włączenie do Korpusu Podoficerów Młodszych otrzymał Starszy Szeregowy @JankesYT Korzystając z okazji, że dziś mamy Wigilię Bożego Narodzenia chciałbym w imieniu Generała Dywizji @Szach, w imieniu całego sztabu 41 st. Mechanized Infarny Division oraz pracowników wojska, złożyć najszczersze życzenia świąteczne. Każde Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący 2021 rok. W tych wyjątkowych dniach chcemy Wam drodzy gracze życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań. Niech te Święta Bożego Narodzenia spędzone w gronie najbliższych przyniosą Wam wiele radości, ciepła i optymizmu. Zapraszamy również do materiału filmowego przygotowany przez nasz biznes.
  11. 21 grudnia - Dzień Pamięci o poległych i zmarłych w misjach i operacjach poza granicami państwa. 21 grudnia obchodzimy dzień Pamięci o Poległych i Zmarłych w Misjach i Operacjach Wojskowych Poza Granicami Państwa. To święto upamiętniające wszystkich tych, którzy oddali życie na służbie. Z tej okazji w poniedziałek, 21 grudnia odbyła się uroczysta zbiórka żołnierzy 41 st. Mechanized Infantry Division i pracowników frakcji San Andreas Fire Department. Chwilę przed godziną 20:00 z bazy wojskowej udali się na cmentarz Vinewood, w Los Santos, gdzie pod pomnikiem upamiętniających 5 Polskich żołnierzy oraz grobem jednego z nich złożyli wieńce okolicznościowe. Został również odegrany utwór "Śpij kolego" oraz uczczono pamięć poległych chwilą ciszy. Dlaczego 21 grudnia? Wybrano 21 grudnia, bo w tym dniu przypada rocznica śmierci pięciu polskich żołnierzy służących na misji w Afganistanie. Wszyscy służyli w 20 Bartoszyckiej Brygadzie Zmechanizowanej, najmłodszy miał 22, a najstarszy – 33 lata. 21 grudnia ma służyć temu, by nie zatarła się pamięć o tych, którzy oddali życie na służbie. Ten dzień ma być także dniem zadumy nad najwyższą ofiarą, jaką czasem składają żołnierze, przelewając krew na krańcach świata. Dla rodzin poległych to trudny czas, bo zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Zewsząd płyną radosne życzenia, rozbrzmiewają kolędy, a przy stole pozostaje puste miejsce. Dla rodzin nie jest ono tylko symbolem, przypomina o bolesnej stracie i pustce, której nie da się wypełnić. Dlatego to takie ważne, abyśmy pamiętali o nich. Zapraszamy do krótkiej relacji z tego dnia. Dziękujemy frakcji SAFD na czele z Generałem Brygadierem @kartovelek. oraz Generałowi Dywizji @Szach za przybycie.
  12. Mega BUM Jak z 60 FPS spada do 20 i ledwo 26 wbija to coś nie tak jest xD Event muszę spróbować
  13. Szkoda, że za marzenia nie płacą xD Trzymaj się.
  14. 1. Najlepszy Support: @Dubaj 2. Najlepszy Moderator/ka: @ThanKs. @japkooo. 3. Najlepszy Administrator/ka: @Princessa* @Wiesi3k. 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: @Masellko @Kenny.gg @LuKi16 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @Zebra @XQward @ZbyK.gg 6. Najlepszy Biznes: 41.st Mechanized Infantry Division 7. Najlepsza Frakcja: Transport San Andreas 8. Największy No-life Serwera: @PAWELOVSKI.gg @Mibawek 9. Najlepsza Organizacja:  Always Together Szachy 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: @BuszeQ 11. Najlepszy Lider: 12. Eventowiec miesiąca: 13. Najlepszy pracownik Frakcji: @KoNiK123. @Kacpercrx @Mibawek 14. Najlepszy prezenter: @Nivorm @Hisia 15. Najlepszy Redaktor: @KapitanKox(prawdziwy) @Copecka1337 16. Najlepszy Pracownik Biznesu: @Atryk @krecikoo @kzedo 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: komenda /tpdm 18. Najlepsza praca na serwerze: 19. Najbogatszy Gracz: @ZbyK.gg 20. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @cosx000.UwU
  15. Zamach terrorystyczny w San Fierro. Dnia 19.12.2020 około godziny 20:30 do Centrum Powiadomienia Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o wjeździe ciężarówki w tłum ludzi. Ze zgłoszenia wynikało, że poszkodowanych jest około 15 osób, a z ciężarówki było słychać strzały z broni palnej. Ciężarówka była prowadzona przez Szeregowego @Deilo z 41.St. Mechnized Infantry Division Bone Country i przewoził on substancje niebezpieczne w beczkach. Na miejsce zadysponowano jednostki z całego stanu San Andreas, lotnicze pogotowie ratunkowe, jednostkę SWAT oraz wojskową straż pożarną. Po dojeździe pierwszych służb i rozpoznaniu przez nich sytuacji okazuje się, że akcja jest na większą skale i SiS, które przybyły na miejsce są nie wystarczające. Ratownicy zaczęli rozgrupowywać poszkodowanych metodą TRIAGE. Z początkowych ustaleń wynikało, że zamachowiec porwał ciężarówkę wraz z wojskowym, wjechał w grupę ludzi i zabił siebie oraz Szeregowego. Podczas zabezpieczenia beczek przewożonych na pace okazało się, że był to kwas solny o stężeniu 73%. Poszkodowani byli w wielu miejscach, jedna z nich znalazła się pod kołami ciężarówki, Niestety, podczas ratowania ciężko poszkodowanych również uwięzionego pod kołami jeden z ratowników usłyszał pikanie odliczające czas. Szybko wezwano jednostki SWAT, które zajęły się ową bombą, a także zbadały jej parametry. Bomba była tak skonstruowana, że przecięcie kabelków nic nie pomagało, a jedynie obniżało to parametry. Bomba wybuchła, wywołując pożar, powiększyła się liczba rannych osób, głównie byli to pracownicy służb ratunkowych. Siła wybuchu była tak duża, że uszkodzony został radiowóz policyjny oraz pojazdy na parkingu stojące pod salonem samochodowym. • Bilans zdarzenia to 7 osób rannych (6 cywili, 1 policjant) • 6 ofiar śmiertelnych (2 cywili, 1 zamachowiec, 1 wojskowy, oraz 2 strażaków) Na miejscu działali: San Andreas Medical Department @Pawelekkk @murzek @Kacpercrx @PAWELOVSKI.gg @M3Power;;]] @FiFikkk @Kapsonyy @Dwiso San Andreas Road Assistance @Siudmek777 @Atryk San Andreas Police Department @Karafik @OwOc @Artizo @Broszko @Kubula @ZbyK.gg @mlodyshine @Netfliks. @Rother @Skipowsky @Voxber @Whitee* San Andreas Fire Department @kartovelek. @Otis_Driftwood @Dyziek* @krecikoo @KoNiK123. @betssiowca @Twix_Duo @Blender. @ReadmeV @Rae @trooolkamil @Erixson @Akihiko920 Wojskowa Straż Pożarna @HefreyPL @Bambi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin