-
Postów
22 634 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
110 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Zebra
-
Przepraszam za moją nieplanowaną nieobecność przez sprawy prywatne. W sumie to nie ja powinnam przepraszać, a osoby, które w prywatnych wiadomościach obrażały mnie, że nic nie robię i ile oni muszą czekać przeze mnie.
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
-
-
-
a to ty cos robisz??
-
Zebra sr*j za przeproszeniem na takich
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Trudno pojąć w końcu, że ja jestem jedna, a was, graczy - setki?
- Pokaż poprzednie komentarze 4 więcej
-
No Zebra jako nowa supporterka powinnaś się postarać ^^
-
-
-
-
-
jednak nie dam rady sprawdzić forum.
-
Wnioski o przywrócenie haseł postaram się sprawdzić jutro.
-
Jeżeli chcecie poznać mnie trochę lepiej i dowiedzieć się parę rzeczy to serdecznie zapraszam!
- Pokaż poprzednie komentarze 4 więcej
-
-
Adasko, mylisz się... Robiłem wywiady i na żywo. Jeśli interesuje was taka forma to może być
-
dawaj wywiad na zywo a nie historiaa zycia
-
Brak słów
-
no brak słów bo daje ci pomysły fajne kozak a ty nic xD
-
Dzisiaj załatwię tylko najważniejsze sprawy, apelacje i inne tematy zostają nieruszone.
-
Tradycyjnie, nie ma mnie do niedzieli.
-
Ja jestem naprawdę cierpliwą osobą i oczywiste jest, że dużo osób tego nie docenia.
- Pokaż poprzednie komentarze 9 więcej
-
-
Nie mam i zapewne RCONa nigdy mieć nie będę, ale przez długi okres czasu byłem Administratorem i pomimo tego, że jestem cierpliwy, zdarzało się wybuchnąć po cichu.
Po za tym, kto teraz docenia pracę innych? Większość to nerdy, które uważają, że im się należy. Sam nim byłem, dopóki nie dostałem szansy na randze.
Póki nie poczują na własnej skórze, nigdy się nie nauczą.
-
-
-
Spoczko sorrki meeen
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
- Pokaż poprzednie komentarze 15 więcej
-
-
-
-
-
Ej a na admina też?
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
